Co o lásce nevíme (2008) (seriál)

Obdivuji tyto dokumenty. Bez těchto zajímavých dokumentů by jsme nevěděli, co se u nás vlastně děje i při těch skoro nejčastějších, nejobyčejnějších dějích.

Vítejte doma! (2003) (pořad)

Aspoň že to není p*******, která získá diváky pro nic za nic. Aspoň že to někomu pomůže.

I'm Still Here (2010)

Neuvěřitelně těžké je hodnocení tohoto dokumentu. Jako roli to Joaquin odehrál bezvadně. Ovšem vypadá zde opravdu neomaleně a arogantně. Zneuctil herce, zpěváky i své filmy. Střílí si z fanoušků, kteří ho chtějí podporovat a říká, že je to jenom role?! Koukl jsem se na to jednou (nechci vícekrát) a hodnotím to tak, že jako záměr to není špatné, někam to přeci jenom vede. Beru to jako úžasnou hranou aféru, kterou všichni spolkli, ale teprve až to bude za Phoenixem a diváci se z toho oklepou a podívají se zase na pěkný film s Joaquinem, můj pocit z tohoto se změní, zasměju se a řeknu si, že čtyři hvězdičky jsou akorát. Že je to správně vyhodnocení jeho výkonu. Že je to hezky vymyšlená "aférka" z který se všichni po***li. A hlavně...že Joaquin je přeci jenom slušný herec s důstojností a není takový jako oni, kam se chtěl přidat (k hoperům)

Status: Nežádoucí (2007) (seriál)

Skvělí borec, ve skvělém oblečení, se skvělou akcí, hláškama a nápadem = skvělí seriál!

Americká krása (1999)

Opravdu dobrý film, který nám velmi klidným způsobem ukazuje odrůdy lidí všeho druhu. Za prvé je tu Lester. Na oko obyčejný spíše zoufalý člověk, který dospěje k tomu, že opravdu jsou věci pro které je radost žít. Za druhé jeho manželka, která naopak ztratila vědomí o těchto věcech. Další je tu dcera, která si myslí, že je obyčejná, ale ve skutečnosti se jeví jako odhodlaná být jiná. Poté přistěhovalec, mladík, který ač působí velmi disciplinovaně a správně, prodává drogy. Jeho otec vypadá jako rozhodný a vychovaný starou školou, ale také se ukáže jako člověk, který neudrží nervy a není vůbec ovladatelný. A nazávěr...Dva gejové. :-) Toto vše je smícháno do jednoho sousedství a co z toho vyjde? Pochopení proč žít, jak žít, co je láska a co je krása.

Kdo z koho (1999)

Neváhám a napíšu hned na začátek jedno jméno. Matthew Broderick, jako '(Ne)ambiciózní' profesor je skvělí. Ale musím říci, že Reese Witherspoon mu práci velmi usnadnila, ikdyž dala laťku na nejlepší výkon ve filmu vysoko. Ovšem spolupráce s ní šla jako po másle. Dva skvělé výkony, kvalitní, originální, nenáročný příběh.

Klik - život na dálkové ovládání (2006)

Jeden z nejlepších nápadů na romantickou komedii. A opět (jako skoro vždy) film kazí trapné vtipy. Ale musím říct, že některé vtipy se opravdu povedly. A to jak film probíhá dále je dokonalé. Adam Sandler se svým výkonem může být naprosto spokojen, protože je to snad jeho nejlepší. (spolu s Kurzem sebeovládání a nejlepším 50x a stále poprvé.) Christopher Walken nepřekvapí se svou pohodovostí. A nakonec maxi sympatická Kate Beckinsale také podává skvělý výkon. Sešlo se pár výtečných herců s dobrým příběhem a vznikl z toho báječný film.

Noc patří nám (2007)

Výborný film, který by nebyl tak výborný, nebýt Joaquina Phoenixe, Evou Mendesovou a Robertem Duvallem. Ani Mark Wahlberg to nijak nekazí, ale ani nezlepšuje. Příběh a režie tomu taky nepřidávají, ale když se to tak sečte a odečte, vyjde z toho film, na který se klidně kouknu znova a budu se stejně skvěle bavit jako když jsem se koukal poprvé. Děj je vcelku až na konec, kdy ze sebe Joaquin Phoenix zbytečně dělá moc velkého borce, logický a to je pro mě veliké plus u každého filmu.

Škola svádění (2006)

Konečně!!!!!! Romantická komedie, co je více vtipná, než romanticky pitomá!

Hooligans (2005)

Opačný film oproti Goal! V Goal se ukazuje, jak je fotbal krásnej a jak asi tak může vypadat život hvězdy fotbalisty. Naproti tomu tady se ukazuje to kvůli čemu se fotbal dělá. Nemyslím tím rvačky, ale diváky. Je to jejich rozhodnutí, jak si užít fotbal. Rvačkama a urážkama, nebo fanděním svému týmu. Ikdyž mě je mi milejší to druhé, tak musím říct, že se mi film líbil. Je to o druhé skupině diváku jako jsem já a je to natočeno dost slušně. Akorát Woodův dabink asi chtělo trošku pozměnit od Pánu prstenů.