nikoletkaa

Nika Fröhlichová

okres Brno
studentka / nadšený nadšenec

ICQ: Už dávno ne
MSN: Ideální pro kontakty z ciziny
Yahoo: Ta hláška?

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 7.6.2017  22:02

Mé první setkání s anime. Vskutku překrásná animace. A přenádherný konec. Děkuji.

• 4.6.2017  19:19

Jediné, co stálo za pozornost, byl ten příběh v pozadí - příběh Ira a Ruth. Hlavní hrdinové, tedy Luke a Sophia, mě nezaujali vůbec - trapné dialogy, tragické herecké výkony (především tedy Britt Robertson). Asi nejlslabší filmové zpracování Nicholase Sparkse.

• 3.3.2017  23:24
    La La Land (2016)

Rok 2016 byl na skvělé filmy bohatý, ale ani jeden z nich mě tolik nepohladil na duši jako právě La La Land. Překrásně strávený čas.

• 24.2.2017  23:22

Překrásné!

• 20.5.2016  21:04

ONA byla protivná. JEHO mi bylo líto.

• 20.5.2016  21:01
    Nezapomeň na lásku (TV film) (2013)

Strašně milé.

• 20.5.2016  20:46
    Spotlight (2015)

Jeden z nejlepších filmů, jaké jsem za poslední měsíce viděla. Ne-li ten úplně nejlepší!

• 6.4.2016  19:05

Ale musím uznat, že ta electro music má fakt něco do sebe!

• 6.4.2016  19:02
    Sousedi (2014)

Chtěli jsme nenáročnou komedii plnou nenáročného humoru. No a tu jsme také dostali. Nic víc, nic míň.

• 25.3.2016  15:27

4* za Aliciu.

• 17.2.2016  17:32
    Marťan (2015)

Taková pohodička. Celou dobu jsem si říkala, že kdyby to bylo natočeno podle skutečné události, byla by to opravdu pecka! No třeba za pár let :)

• 12.2.2016  20:28

Strašně milé, opravdu sympatické a velmi dojemné. Olivia Cooke je jako panenka!

• 8.4.2014  22:00
    Ona (2013)

Jako až takové sci-fi mně to vůbec nepřišlo - myslím si, že za pár let bude vše ve filmu běžnou realitou. Smutné, ale neodvratné.

• 4.2.2014  11:13
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Naprostá skvělost! Takové seriály naprosto zbožňuji a Sherlock patří k těm nejlepším z nejlepších.

• 27.1.2014  16:11
    Rivalové (2013)

Do zhlédnutí filmu jsem měla jen jakousi matnou představu o tom, kdo to byl Niki Lauda. Jméno James Hunt mně neříkalo vůbec nic. Nejsem totiž fanoušek Formule 1, takové riskantní sporty nemám ráda. Všichni v mém okolí ovšem říkali, jak úžasný snímek je a že je zkrátka nutnost jej vidět. Tak jsem se podívala. První hodinu jsem si říkala, co na tom mají. Ale ve druhé polovině jsem to pochopila. Ten rozhodující závod. Ten moment, kdy jsem přestala fandit Huntovi a držela všechny palce moudrému, do té doby mně nesympatickému, Laudovi. Ta dokonalá hudba mistra Zimmera. Byla to zkrátka jízda. Rush.

• 19.1.2014  11:46

Leonard DiCaprio's one man show! Fuck, that was awesome!

• 7.1.2014  11:53
    Gravitace (2013)

Naprostá vizuální dokonalost! Já nemám slov, opravdu. A ta hudba!

• 6.1.2014  23:01

Bože, to byla sranda!

• 26.12.2013  10:11

To bylo nádherné!

• 26.12.2013  10:05

Ach bože. Film jsem viděla na slavnostní předpremiéře v kině Scala. Nezačínám tak hodnotit snímek, ale celý tento prý slavnostní akt. Byla jsem totiž zcela rozčarovaná. Když na pozvánce stojí "slavnostní" a "červený koberec", tak by člověk tomu měl přizpůsobit i své oblečení. Ale drtivá většina přišla v džínách, v mikině a botaskách. Copak nikdo nikdy neviděl světové hvězdy, jak se oblékají na světové premiéry? Po jejich vzoru jsem si chtěla vzít velkou večerní, ale Čechy jsem odhadla dobře - byla bych zcela jediná. A nejhorší je, že ani pořadatelé této události nebyli vzorem. Toť mé rozhořčení nad Čechy a jejich neznalostí etiky. // Film samotný byl ale úžasný. Dvě hodiny mně utekly jako lusknutím prstu. Bylo to vtipné, mělo to spád, dramatické scény, výborný soundtrack (zejména pak Rammstein tomu dodával ten správný říz), kamera totéž. A já už se těším, jak si za zkoušky nadělím druhý díl.

• 20.5.2013  17:17
    SuperStar 2013 (TV pořad) (2013)

Sledovala jsem každou řadu a pamatuji si všechny výherce. A tento ročník není výjimkou.

• 20.5.2013  17:10

TAK strašně moc jsem se na tento film těšila. Těšila jsem, že budu okouzlena třpytem 20. let, nádhernými kostýmy od Prada, leskem šperků od Tiffanyho a perfektními hereckými výkony. Pokud by mi vše tohle stačilo, bylo by to na deset hvězdiček. Ale já se těšila také na podmanivý příběh. Na love story, která mně zůstane dlouho v myšlenkách. Bohužel toho se mi nedostalo. Počáteční seznamování s příběhem bylo výborné, ale zkrátila bych jej na polovinu. Neustále jsem čekala, kdy konečně začne nějaká akce, kdy se film konečně rozjede, ale nestalo se tak až do závěrečných titulek. Je to velká škoda, především pro nevyužití tolika myšlenek. Film o povrchnosti, bohatství, lhostejnosti, pravém přátelství, držení se v minulosti a o tom, že ne vše je přesně podle našich plánů a představ.

• 18.3.2013  21:02

Tak tohle nebyla komedie? My jsme se totiž od prvního představení hlavních hrdinů až do poslední vteřiny neustále smáli. Bylo to zkrátka velmi vtipné a pár scén á la Saw s tarrantinovsky velkým množstvím krve na tom nic nezměnilo.

• 22.4.2012  16:53

... Ach ta nostalgie. Bylo to skvělé, opravdu. Ale kdybych dala plný počet, podpořila bych tak názor, že tento díl je lepší jak díl první, ne-li dokonce nejlepší z celé série. A to si určitě nemyslím. Přeci jenom Jednička byla originální s naprosto kultovními hláškami, které nám na Srazu rádi připomněli. Každopádně legrace to byla výtečná, asi se mi i bude po chlapcích stýskat :o) Mimochodem za měsíc maturuji, a tak doufám, že náš sraz po letech bude alespoň z poloviny tak skvělý, jako byl tento!

• 8.4.2012  19:48
    Milk (2008)

Seana mám zafixovaného jako výborného herce, kterému prošlo postelí mnoho krásných žen. No a tady hrál gaye bojujícího za práva homosexuální menšiny. Role se však zhostil výtečně. Oscar je zde zcela na místě. Celý herecký ansámbl je však kvalitní - jedno zvučné jméno vedle druhého. V průběhu filmu jsem si uvědomila, jak jsem neskutečně ráda, že žiji ve světě, kde si (v alespoň v demokratických státech) můžeme všichni dělat v podstatě, co chceme a chovat se, jak chceme. Závěr byl famózní!

• 7.4.2012  17:07
    LOL (2008)

Pár svých francouzský přátel jsem v hrdinech určitě našla :o)

• 6.4.2012  17:24
    Killer Movie (2008)

Pro seriálového fanouška, jako jsem já, to bylo při pohledu na herce něco jako pastva pro oči. Ovšem s dějem to bylo slabší. Mnohem slabší. Ale pokud je člověk nemocen a nic jiného dělat nemůže, tak se ke konci přece jenom prokouká.

• 5.4.2012  21:22

Ani já nejsem fanoušek country, ale tento film se vám tak dostane pod kůži, že jsem s hodnocením nemohla jinak. P.S. Leighton je úžasná!

• 28.3.2012  17:20

Tohle je prostě jeden z těch typů filmů, na které bych se mohla dívat pořád. ... asi jsem romantička :o) P.S.: Na krabičkovou scénu z počátku, kdy Paige byla nemocná, jen tak nezapomenu.

• 22.3.2012  20:51
    Hotel Paradise (TV pořad) (2012)

Je to neuvěřitelná blbost! Každé téma tam řeší snad půl hodiny, ne-li více. Ale vždy, když už to mám zapnuté, tak prostě nemůžu odejít. Je to tak hloupé, až vás to prostě baví :D

<< předchozí 1 2 3 4 5