Věčně mladá (2015)

Jo tak na romantické filmy podobného typu bych se mohla dívat pořád!

Malá smrt (2014)

Inteligentní, milý a zábavný film. Příjemné překvapení.

Útěk z vězení - Vzkříšení (2017) (série)

Přiznávám, 4 * především z nostalgie. Už toho bylo prostě příliš. Ti kluci mají asi dvacet životů a nepřišlo mi to reálné ani trošku. Nicméně jsem ráda za to, jak to skončilo, a doufám, že už další pokračování nebude.

Láska na kari (2014)

Jooo tak to se mi líbilo hodně. Kombinace mé milované Francie, mé oblíbené indické kuchyně a Helen. Díky tomuto filmu jsem se naučila správný postup na vaječnou omeletu (scénu s ní považuji za vrchol, vždy tu vůni bylinek cítím až doma) a pět základních omáček taky uz nikdy nezapomenu.

Psí poslání (2017)

Slzavé údolí. Psy miluji, ale filmy o nich nevyhledávám. Nicméně tohle je povinnost. Krásné.

Rozpolcený (2016)

Tak moc mě to nebavilo. Ale přítel byl nadšený.

I dva jsou rodina (2016)

Na tento film jsem se opravdu těšila, protože přesně takové filmy mám nejraději. O to více jsem pak ale byla zklamaná. Přitom to nechápu. Herci byli sympatičtí, příběh dojemný a navíc ta francouzština! Ale prostě něco tomu chybělo. Anebo mě to jen nezastihlo v tu správnou chvíli...

Rande naslepo (2017)

Pro filmy natočené podle skutečné události mám slabost. A pokud se jedná o tak příjemnou komedii, nemám absolutně žádných výhrad.