Závod s časem (2013)

Ve filmu se objevuje ohromne mnozstvi chyb. Zaver (od okamziku, kdy dojde k predani Brentovi zeny) me prestalo sledovani filmu bavit. Na okamzik se tam objevil i Babica jako Bulharsky policista. :)

jOBS (2013)

Film se mi libil, prestoze byl az moc strucny. Jen okrajove zabrousil do jeho soukromi a nezminuje se i o jinych projektech, ktere mel a nebyly zrovna uspesne napr. Apple Newton, jehoz vyvoj stal spoustu penez a jiste i nervu z neuspechu. Presto doporucuji.

Letadla (2013)

Deti film oceni vice, ale pro me to byla ztrata casu. Predvidatelny dej a celou dobu to pripomina film auta, akorat se tu lita. Uboha nahrazka Buraka, dialogy a snaha o vtip byla zabita.

Lesní duch (2013)

Celkove film nebyl az tak spatny, ale asi mam na hororovy zanr vetsi naroky. Jsem rad, ze film nezacal nudnym prologem a nedrzel ho az do poloviny filmu, kde az pak nastupuje akce. Vse zacako pomerne rychle, az jsem byl prekvapeny. Efekty ok, ale v zaveru, kdyz vytahovala ruku z pod auta a jeste mela drsnacke reci u toho...to mi uplne zmenilo pohled na film. Zajimavosti je fakt, ze americani vlastni nejspise 30l krve v tele, protoze se jim vubec nechtelo vykrvacet. Usmevna mi prisla KUNDA v knize :)

Mama (2013)

Hezke efekty, postava mami se povedla. Jen ten pad z utesu mi nesedi, pripadam si tak trochu okraden o lepsi konec.

Kouzelníci (2013) odpad!

Naprosta ztrata casu, "D"-ckovy film

Neobyčejný Odd Thomas (2013)

U některých dialogů jsem si říkal, zda bych neudělal lépe, kdybych si pustil sezame otevri se

Bídníci (2012)

Dlouho jsem odkládal shlédnutí, protože muzikály dvakrát nemusím, ale po shlédnutí jsem změnil názor. Ikdyž některé herce nemam rád, tak film doporučuji.

Babovřesky (2013)

Nebýt L. Vondráčkové, tak bych to asi nedokoukal. Velice jí to tam slušelo, proto dávám 1 hvězdu, přestože sledování filmu bylo jedno velké utpení.