Gladiátor (1992)

Tolko hviezd vo vedlajsich rolach, pritom to vobec nebol zly film ked vidim tie hodnotenia u vecsiny. Len 47% ? Sranda

Tajemství mumie (2010)

Trápne spravanie postáv vo filme. Ohúriť to môže možno len deti, mňa ne. V poslednom čase vychádzajú len sračky, a tento film patri ku ním. Nechápem ako toto môže mať rozpočet 25miliónov €

Expendables: Postradatelní (2010)

Toľko akčných hrdinov a budúci prezident Terminátor :D ... Príjemná spomienka na "zašlu slávu" aj keď dej bol oničom, dokonca až podpriemerný. Filmu dávam odpad, obsadenie bolo zase hviezdne. 60 %

Rituál (2006)

Sranda :D To bola parodia alebo co? S tou babikou ktora vraj bola obhorena a mnoho dalsich scen. Skoda, mal som vysoke ocakavania :(

Posvátné území (2009) odpad!

C-čkový film, somarina. Asi chceli natáčať porno, lebo toto im vôbec nevyšlo. Začiatok katastrofálny tak ako celý film. Ľutujem že som premrhal časom touto sračkou

Bod zlomu (1991)

Hviezdne obsadenie, nemam slov ako to opisat. Koniec filmu ma dojal, aj ked som to ocakaval.

Ronin (1998)

[85 percent] Robert De Niro a Jean Reno patria k špičkam vo svojom obore .-) Sú to najobľúbenejší herci, patri im moja poklona.

Jízda smrti (2007)

[45 percent] Film propagujúci nejakú sektu? :D Ten koniec ma trocha dostal. Mohli tam ešte niečo vymyslieť. Pre mňa nula bodov záver + niektoré postavy boli asi zhúlene

Pomsta ze záhrobí (2008) (TV film)

[60 percent] Ku koncu sa to čim ďalej, tým viac zamotáva. Až mi je ľúto celý priebeh deja pred koncom. Ale ako býva zvykom pri hororoch zlý koniec - dobrý koniec.