Živí mrtví (2010) (seriál)

Je pravda že tých rozhovorov bolo dosť, dosť takých čo ma nudili. No celkový dojem zo seriálu mám dosť dobrý, tak dúfam že budú ďalšie série ale už vymakanejšie. Aj keď posledný diel sa mi veľmi nepáčil. Ta budova a celý dej okolo nej oničom. AKoby tam strácali svoj čas

Mučedníci (2008) odpad!

Tento nechutný film horší ako SAW má nejako dobré hodnotenie tu na CSFD. Nie som fanúšik nejakého filmu, v ktorom sa len mučí ... Dosť som sa naň tešil, ale ani som ho nedopozeral. Totálna sraćka, totálne sklamanie pri vysokom očakávaní. Som hlboko sklamaný.

Odposlech (2006)

Mňa takéto filmy priťahujú. Také ktoré pozostávajú z faktov a je tam zahrnutá aj veda + IT. Zo začiatku (asi 3 minúty) je to len poučný dokument ktorý vtiahne diváka do deja. Mal som vidieť tento film oveľa skôr, lebo teraz som tie fakty už vedel. No hodnotím to na 75 %

Solaris (2002)

Oćakávania boli veľké, no pre mňa to bolo sklamanie. Som musel asi 4x pretáćať film dopredu, až také nezažívne to bolo.

Občanský průkaz (2010)

Tento film mi pripomenul dávne časy, ešte keď som chodil do základnej školy. Pripomenul mi vlastne tie nechcené rodičovské stretnutia, kedy prišli rodičia domov a ja so strachom v obývačke sedel :D No také isté rodičovské združenia boli aj na strednej škole, takisto aj pohovory u triednej učiteľky. Ach, tie huncútstva

Ďábel (2010)

Fúha, tento film je riadne atmosférou nabitý. Od začiatku som sa dosť bál, veľa scénok vo filme boli na zamyslenie. Ja som si povedal, že ten "Zlý" bude vlastne tá osoba, ktorá na konci vlastne ožila kedže takýto ľudia sú na tom najhorśie a majú blízko smrti. Koniec filmu bol pochopiteľný, všetko do seba zapadlo. Pokánie a odpustenie sú hlavné témy tohto hororu.

Lidožrout (2002) odpad!

Na to ze je to vyrobene roku 2002, je to riadna sracka. Efekty su vlastne dost smiesne :) co na to povedat. Megasracka

Hon na čarodějnice (2011)

Našiel som tam dosť chýb. Atmosféra pred tým mostom bola dobrá, no očakávania som mal viac ako to, čo sa dialo v druhej polovici filmu. No potešilo má to obsadenie s Cageom a Perimanom.

Pokoj v duši (2009)

Smutný no dosť reálny príbeh. Každy má nejaké starosti a ten koniec filmu som aj očakával :( Čo ine mohol spraviť. Našiel pokoj v dusi ...

Nezastavitelný (2010)

Wow! Parádny akčný (ekšn) film. Aj keď podobných filmov bolo a bude, no tento je výnimočný. Chris a Denzel pod taktovkou Tonyho Scotta to zahrali perfektne