Pomsta ze záhrobí (2008) (TV film)

[60 percent] Ku koncu sa to čim ďalej, tým viac zamotáva. Až mi je ľúto celý priebeh deja pred koncom. Ale ako býva zvykom pri hororoch zlý koniec - dobrý koniec.

Teror ve vlaku (2002)

Efekty na zaciatku strasne, ty slovensky vojaci ma rozosmiali. Najme s tou elektrickou :D No film nie je az taky zly. Van Damme je moj oblubeny herec, no natocil uz ovela lepsie filmy

Noviny TV JOJ (2002) (pořad) odpad!

TA3 sú najlepšie. Nedajú sa s týmto šrotom na Markize a Jojke ani porovnať.

The Echo (2008)

Priemerny horor s dobrou atmosferou. Remake, neremake, je mi to jedno. Aj tak som povodny japonsky ci cinsky horor nevidel. Ale asi si ho zozeniem kedze toto ma nadchlo

Super Mac (2010)

Nezaujimavý film, ani som ho nedopozeral

Tisíc a jedna noc (2006) (seriál) odpad!

Markiza je smiešna. Davať to o 20:00 každy utorok a štvrtok. Taká Markizou ospevovaná somarina, ktorú pozerajú len niektoré ženy.... Toto dielo oćarilo tak jedine miliony turkov po celom svete. Veď turkov je ešte viac ako romov :D Začínam sa bať, že markizu vlastnia turci . Teraz po Modrom z neba nebudem v TV vôbec futbal pozerať, akurát cez streamy :(

Westender (2003)

To uz jeho problem ze hral karty o vzacny prsten :) Trocha blby hrdina

Vetřelec (1979)

[95 percent] Jeden z najlepších hororov vôbec. Sigourney Weaver dodáva filmu šmrnc. Bez nej asi by to nebolo ono. Originálne "potovory" ala Votrelci, pridávam si ich k obľúbeným :-)