FlashForward - Vzpomínka na budoucnost (2009) (seriál)

Jeden z najlepších seriálov čo som videl (Prison Break, Nezvestní). Keby to zobral niekto a natočil ďalšie časti, nenamietal by som.

Jackass 3 (2010)

Ten dedko ma neskutoćne pobavil. Jackass 2 ma najviac zaujala, no s tým dedom to nemalo chybu. Tu v tomto diely bolo viac nechutného ako zabavného, no ale aj tak zabavil som sa na nejakých scenkach - hudba z filmu Rocky Balboa, ten záchod na konci heh a najme s tým dedom :D

Sociální síť (2010)

Súhlasim s TheRaven. Ten film je rozdelený na egoistického html maniaka, ktorý ma každeho na háku a vie pekne raniť city dievćat a na ostatných, čo nežiju tvorbou html kodov (športovcov, kámošov atď.). Tento film ma nezaujal veľmi. Jediným kladom sú herci, ktorý vo filme hraju. Na Facebook chodím raz za tyždeň, aj to iba na oprašenie účtu. Jednoducho je to len propagácia Facebooku.

Banální prohlídka (2007)

Tento film asi chcel poukazat na sprostost niektorych lekarov. A na to ako kaslu na nas pacientov. Cudna to rodinka. Aj lutujem toho chudaka :-(

Dolanův cadillac (2009)

Tušil som ako to skončí. Takto sa pomstiť vrahovi svojej manželky, heh. Psycho film

Baaria (2009)

Pravda, dej tomu filmu chýba. No tento film ma aj tak očaril. Najmä tou časovou šnúrou ako pekne prebiehala. Je pekné sa ponoriť do tých rokov.

Moucha (1986)

Kokos, ta potvora bola riadne odporná... Stratil som chuť na horory asi. Hodnotenie ide poriadne dolu, vďaka tej muche a opici zo začiatku :D

Příběh rytíře (2001)

Jeden z mojich prvých DVD filmov. Preto mám k nemu aj nejaký ten citový vzťah :-) Je to ďalšia skvelá Heath Ledgerova snimka. Jednoducho príjemná oddychovka, s elektrizujúcou hudbou

Fridrich Barbarossa (2009)

Nechápem prečo sa to volá Fridrich Barbarossa, keď film bol hlavne o niečom inom. Poćas sledovania mi to lámalo hlavu, no nebolo to jediné. Tých chybičiek bolo viac. Tie boje stali za prd + niektoré dialogy boli otrasné.