Jemné umění obrany (1987)

Klasika. Pôvabná Jana Krisicova a skvelý dej. Takéto staré Československé filmy ma vedie dostať

Parfém: Příběh vraha (2006)

To je niečo ! Troška dlhši film, ale stoji za pozrenie. originál je iba jeden :-)

Pád do ticha (2003)

Joe Simpson a Simon Yates mali neskutočné šťastie. Hore strašná zima, slnko, smäd, bez potravy, iba s naradím. Mali iba sneh ale aj ten sa nedostal celkom do žalúdka. Iba ochladil ústa. A dole teplo, kamene ... Na nevydržanie. Dostalo ma najme to, že sa vrátil presne do základného tábora. Keby nepocítil to "táborové" WC, tak by to možno nedopadlo až tak dobre.

Čtyři pírka: Zkouška cti (2002)

Heath ledger ako vždy v hlavnej úlohe, ktorú zvládol na 1* . Je to skvelý film, ktorý ma dosť nadchol !! Škoda, že je tu také nízke hodnotenie :(

Ďáblice (1989)

Otrasný film. Režiserka Susan Seidelman je asi zakomplexovaná, a asi čerpala námet zo svojho života. Podľa Vás je to komédia, ale ja som sa nezasmial ani raz.

Hostel (2005)

Trocha drsný horor, ale mňa dostal ... To rozuzlenie a celkovo koniec...

Poprava (1998)

Bulvár robi svoje. Vie ľudí zabiť, preto ho nemám rád.

Růžový panter (2006)

Idiota vie robiť každý. Steve Martin je v tom neprekonateľný. Také sprosté herecké výkony aké predvádzal boli na bľuvanie. Ako môže taký hlupák existovať. Do filmu by som to nedával. Ešteže tam hral jean reno, inač by som tomu dal odpad!

Jackass 2 (2006)

Tak toto bolo brutal :D Len nechápal som to s tými žralokmi. AKo to, že ho nepohryzli? Inač ty teroristi na konci bol riadny adrenalín. Škoda, že ho kámoši nenechali v štichu