Vysvobození (2003)

johnKeane - suhlasim s tebou. Mna ten film nadchol, ale ked som si pozrel hodnotenie na Csfd tak mi z tejto stranke prislo zle. Konkretne z hodnoteni ludi co tomu dali menej ako 2 hviezdicky. Gogen - myslíš si, že na hranici pracujú iba ľudia, čo nemajú srdce? Nie každý pochopí filmu, niektorí mu dajú odpad aj keď videli iba 20 minút. Takých ľudí mám rád viď. Mainer

Saw 6 (2009)

Tak takto oblbujú poisťovne aj nás. Tento film splnil to čo mal, t.j. informovať ľudi o darebákoch

Megastavby (2004) (seriál)

Pri tých dokumentoch si uvedomujem, aké peniaze sa pohybujú v tých najbohatších štátoch a čo sa za ne dá kúpiť. Mne by trebalo opraviť strechu na dome :D napíšem im list.

Coming Down the Mountain (2007) (TV film)

Vynikajúci film. Kedže som približne v rovnakom veku ako je Nicholas Hoult, tak v jednotlivých momentoch som sa s nim stotožňoval. Som rád, že neskočil z tej hory aj keď som si to prv prial. Tento film mi ukázal smer a východisko z jednotlivých momentov a som rád, že som ho videl.

Poslové spravedlnosti (2009)

ty co hodnotili film, videli ho už? Keď nie, tak by mali dostať ban

Krvavý diamant (2006)

Nechcem sa veľmi miešať do života v Afrike, lebo vidím tých prisťahovalcov vo veľkej Británii, Francúzsku a hlavne v Amerike. V pozadí vzniká vzťah medzi pašerákom drôg a novinárkou, ktorí spoja sily aby pomohli rybárovi najsť svoju rodinu. Pašerák chce za tu pomoc ružový diamant, ktorý našiel rybár pri tábore rebelov. To všetko sa odohráva počas revolúcii v Sierra Leone. DiCaprio, Jennifer Connelly a Djimon Hounsou - perfektné herecké výkony. Chválim najmä DiCapria ,ktorý to zahral na 1 s hviezdičkou. Takéto filmy by sa mali častejšie točiť 95 %

Televízne noviny (1996) (pořad) odpad!

Som zvedavý čo sa deje vo svete :D

Auta (2006)

V pohode animovaná komédia, lenže hviezdička dolu za to, že nemám rád F1 a Piston cup.

Magazín Ligy mistrů (2002) (pořad)

Som fanúšik Manchestru United. Mám rád tento magazín, celkovo futbal mám rád :D

Švábi (1996)

Neviem pre koho to bolo trápnejšie, či pre mňa (že som pozeral ten prepadák) alebo pre Jerry O'Connella (že tam hral). Jednoducho veľmi trapné. Take hovadiny by sa nemali natáčať.