Účastníci zájezdu (2006)

Nuda ( se světlými okamžiky ) o bandě čecháčků jedoucí na dovolenou k moři. Jsem vážně rád, že takovéhle dovolené jsem se nikdy neúčastnil, protože si to dokážu živě představit. Navíc je tu stále stejně otravná Květa Filaková a ještě otravnější Anna Polívková.

Komando (1985)

Arnold a kupa mrtvol v hlavní roli. Jako oddechovka je to dokonalé, obzvlášť s tolika vydařenými hláškami.

Predátor (1987)

Když už jsem představil dva nejlepší Arnoldovy filmy, tak tenhle je asi ten třetí. Parádní sci-fi akční jízda s dokonalým lovcem z vesmíru - Predátorem. Skvělá atmosféra v průběhu celého filmu, skvělá hudba, k zamilováníhodná speciální jednotka se všemi svými členy a boj o holý život.

Běžící muž (1987)

Ve své době to byl docela hit, nicméně dne to působí maličko ošuntěle a navíc i úchylně brutálně.

Dvojčata (1988)

Nějak mě tenhle film nezaujal, vůbec už nenadchnul. Ale lepší než jeho "dvojče" Junior.

Total Recall (1990)

Asi druhý nejlepší Arnoldův film. Akční sci-fi pecka doplněná skvělým Michaelem Ironsidem a pěknou Sharon Stone. Zajímavě laděný příběh, se skvělými triky ( na svojí dobu ) a výbornou hudbou od Goldsmitha. Některé mutanty v čele s Kuatem, bych potkat vážně nechtěl ...:)

Dave (1993)

Příjemná komedie s výborným Kevinem Klinem o tom, jak těžké je být prezidentem. Sigourney jsem také nakonec přišel na chuť, no a pro Franka Langellu to byla role přímo na tělo. Nebylo by špatné, kdyby jednou měla Amerika takového prezidenta..