Saw 2 (2005)

Na rozdíl od jedničky je to o dost brutálnější, což je pouze na škodu. Je to sice pořád pěkná podívaná se skvělou atmosférou starého "strašidelného" domu, kde nikdo neví o co doopravdy je, ale tak nějak se dá vytušit jak to skončí. Uvidíme co přinese Saw 3, bojim bojim..

Saw: Hra o přežití (2004)

Skvělý thriller, se skvělými zvraty a naprosto dokonalým, brilantním a hlavně nečekaným závěrem. Tenhle horovou atmosférou nasáklý film se Jamesi Wanovi povedl na výbornou a už se těším na dvojku. I když vím, že teď už si nebudu jist ničím a budu čekat cokoliv, věřím, že Wan zase něco vymyslí.

Stealth: Přísně tajná mise (2005)

Už hned na začátku, když jsem viděl, že členem "super speciálního tajného týmu" je ( se vší úctou ke všem ženám a obzvlášž k Jessice Biel, která se mi moc líbí ) žena, věděl jsem, že je něco špatně. To, že je něco špatně se ostatně ukázalo častokrát. Koneckonců se zase ukázalo, že nelogika ve filmu může vyhrát na realitou. Tady se to stalo několikrát. Navíc i ten příběh, nalijme si čistého vína, za moc nestojí. A ty letecké záběry taky nic moc..

Krokodýl Dundee 2 (1988)

I když nedosahuje kvalit jedničky, pořád je to slušná dobrodružná komedie, tentokrát se Mick zaplete s drogovými mafiány z Kolumbie. Silná trojka.

Spawn (1997)

Jednoduchý příběh, některé efekty vypadající až trapně, prostě béžko jak vystřižené z čítanky. Martin Sheen už taky hraje úplně ve všem, tak aspoň potěší Leguizamův Klaun a můj oblíbený D.B.Sweeney.

Ledové ostří (1992)

ZOUBKY....Moje opravdu nejoblíbenější sportovně romantická komedie. D.B.Sweeney a hlavně ruskej trenér jsou úžasní.

JCVD (2008)

Tak dobře, nejlepší film JCVD, ale to nemění nic na tom, že je to stejně jen průměrný film. Začátek byl skvělej, super kamera, tak trochu parodie na bojovou scénu a skvělej hongkongskej režisér házející šipky do terče. Zásadní zlom nastane, když se dovíme jak se věci mají a když JCVD začně svoji zpověď..Pak už to bohužel nestojí skoro za nic..

Zuřící býk (1980)

Při sledování tohoto filmu jsem zjistil jedno. Hlavní roli nehrál Robert De Niro, hlavní roli hrál Jake LaMotta !! Ano je to tak, Robert De Niro se doslova převtělil do role a podal naprosto fenomenální výkon. Je naprostou lahůdkou ho celé 2 hodiny sledovat. Joe Pesci je mu výborným protihráčem, ale jinak kromě výborné kamery při boxerských zápasech na tomto filmu nevidím nic až tak moc uchvacujícího. Film se sune kupředu pomalu, někdy až velice pomalu. Nebýt De Nira, ani bych si nevzpomněl..

28 dní poté (2002)

Vůbec nesdílím nadšení jako většina zde přítomných. K hororu to má setsakra daleko, a jako sci-fi thriller taky nic moc. Většina dialogů mi přišla naprosto bezduchá a zcela bezdůvodná. Jedinými plusy jsou docela zdařilá závěrečná řežba, vedlejší role pro Brendana Gleesona a charismatický Cillian Murphy.

Rambo III (1988)

Nejslabší Rambo, ale zase nejnaštvanější! Sice je to klasický americký pohled na válku, ale akci to má pořád slušnou! A rusáky přece rozsekat musel.