Špión (2015)

Trochu kraviná, která ve finale neurazí a docela i pobaví. Ale jak Jude Law, tak Jason Statham mají na svém kontě rozhodně filmy lepší.

Fantastická čtyřka (2015)

To zase byla kravina, naprosto promarněný potenciál. Triky směšné, hlavní padouch take. Země v jiné dimenzi působí jako něco z kreslené pohádky z 80.let. Těžko se dá vcítit do hlavních postav, když vše působí dost béčkově. Verze s Jesicou Albou je proti tomuhle velkofilm.

My z Kačerova (1987) (seriál)

Akorát jsem znova dokoukal poslední díl. I po 25-ti letech je to stejně dobré :)

Spectre (2015)

Po delší době opět zábavnější Bond, který si umí dělat legraci sám ze sebe a který umí se zasmát. Tat trochu se vrací do svých starých Conneryovských kolejích a je to jen a jen dobře. Dobrá akce, dobrý scénář, dobří herci. Dave Bautista pronese snad dvě slova, ale je zábavný a tahle role mu sedí. Jen tak dál pane Bonde !!

Terminator Genisys (2015)

Zcela nové herecké obsazení a starý dobrý T-800 jako Arnie. Jeho ksichty a úšklebky se nikdy neomrzí. Celý film je zábavný, nedosahuje sice kvality svých předchůdců, ale akce je svěží, děj pochopitelný a v některých pasážích nutí i zapřemýšlet. Jai Courtney už není takový dřevák, jakým byl na začátku své herecké kariéry a sourozenci Clarkeové jsou bezvadní. Celkově pěkně pokoukání.

Robin a Mariana (1976)

Vcelku zábavné i když tedy nějaký přelomový hi to teda není. Souboj veteran ale pobaví.

Dokonalý šéf (2015)

Velmi příjemná komedie se sympatickými herci. Všichni gurmáni si přijdou na své.

Teorie všeho (2014)

Eddie Redmayne je fantastický, naprosto dokonale ztvárnil asi jednoho z největších fyziků týhle koule po který chodíme. Je to silný příběh, Felicity je taky úžasná, ale že bych z toho filmu byl nějak odvázanej, tak to zase ne.

Sabotáž (2014)

Od Davida Ayera bych čekla trochu víc. Nějak mi to celé nedávalo smysl, děj taky nijak moc nápaditý, a i když hlavní postavy dělají to co dělají ( dost nepochopitelně ), dá se na to koukat.

Jurský svět (2015)

Perfektně zvládnutý blockbuster, který má úplně všecko, co má dobrý film mít. Chris Pratt je skvělý a úspešně dobývá extraligu Holywoodu. A je otázkou času, kdy se tam dostane Bryce Howard, která je neuvěřitelně sexy hlavní hrdinka. Zvířátká se optě povedla, tentokrát je to ještě o level výš než v původním filmu z před 22 let. Není se čemu divit, triky jsou o troche dál a režisér toho plně využil.