Hunger Games: Síla vzdoru 1. část (2014)

Začalo to všechno velmi slibně, druhá část byla lepší té první, ale tenhle díl se nepovedl. Dvouhodinová nuda, kde se kromě velkohubých prohlášení do kamery vlastně vůbec nic neděje. Nevím, proč se musela Síla vzdoru dělil na dva díly, jeden by rozhodně vystačil a možná by to ani nebyla taková nuda, uvidíme co z toho nakonec bude.

Dárce (2014)

No dobrá, nápad nebyl špatný, vize světa do kterého postupně míříme byla také zajímavá, ale to, že jakmile někdo překročí imaginární "myšlenkovou" hranici, se vše v dobré obrátí, je tak trochu pytlovina. Škoda, že závěr nebyl promyšlenější, rozhodně se z toho dalo dostat víc.

Jupiter vychází (2015)

Digitální pohádka skoro o ničom a navíc bez konce. Na Jupiter se dobře kouká, většina triků povedených, ale slastné žádné orgie to nejsou.

November Man (2014)

Pierce Brosnan jako stárnoucí agent? Proč ne.

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Trochu zklamání. Za prvé už to není originální, za druhé příběh je takový nějak nemastný. Takže kromě Evy a Jessicy, na které je vskutku radost pohledět ( u Jessicy i na obličej ), se nic zajímavého na plátně nedočkáme.

Interstellar (2014)

Nejhorší na tom všem je, že od Nolana se už nic jiného, než špičkový film nečeká. Nejinak tomu bylo i teď. Naštěstí opět potvrdil svojí kvalitu a to nejen poskládaným příběhem, vizuální stránkou, ale i hereckým obsazením. Dovolím si tvrdit, že Matthew McConaughey patří mezi 3 nejlepší herce současnosti. Prostě po všech stránkách perfektní film, na který se s chutí podívám ještě jednou.

Interview (2014)

Více či méně trapné a ještě trapnější situace, ale někdy jsem se opravdu zasmál.

Spartakus (2010) (seriál)

Sezona 1 - Je to určitě dobrý seriál, ale k těm nejlepším mu přesto něco chybí a vnady Lucy Lawless mu k tomu nepomůžou. Bojové scény jsou pěkně udělané, hrdinové sympatičtí a nesympatičtí jak mají být, takže už se těším na druhou sérii! Jen té krve je tam až moc. Sezona 2 - Dobrý příběh, ale trochu uvadá kvalita, čeho se dostává víc je krve, ne vždy je to ale k užitku. Sezona 3 - Pěkné vyvrcholení seriálu, bál jsem se,. že z toho bude patos, ale naštěstí tomu tak nebylo.

Americký sniper (2014)

Eastwood prostě umí a znova nám to dokázal tímto filmem! Žádný, že to "drhne" nebo se to "vleče". Od začátku do konce je to strhující a ani si nevšimnete, že dvě hodiny jsou pryč. Parádní válečné scény a naprosto skvělý Bradley Cooper!

Špinavý prachy (2014)

Strašně zdlouhavé a místy i dost nudné, rozhodně se dalo z takového potenciálu a hereckého obsazení vystřískat víc.