Everest (2015)

Musím se tam prostě vrátit..

Focus (2015)

Vcelku zábavné, ale presto se cítím maličko ošizen. Dobřé zvládnuté, ne vždy předvídatelné zvraty, ale něco mi k úplnému uspokojení chybělo. Scénka, jak oškubat Číňana, byla famózní!

Rychle a zběsile 7 (2015)

Parádní jízda od začátku do konce. Příběh sice trochu pokulhává, ale je to podeřená tečka za kariérou Paula Walkera....

Gauneři (1992)

Jedno z největších zklamání. Řekne se Tarantino a každý hned jeho film vynáší do oblak. Mezi ně rozhodně nepatřím. Tenhle film má výborné herecké obsazení, výborné výkony, ale jinak je to prakticky o ničem, nic se tam nestane, po 20 minutách mě to nebavilo a přemýšlel jsem, že to vypnu a hodim do koše. Zuby nechty jsem vydržel, ale nic se od začátku vlastně nezměnilo. Umí i lepší věci..

Zulu (2013)

Perfektní kriminálka s úžasnou atmosférou, rozdíl mezi smetánkou a slamem, hudba, herci. První dvě třetiny naprosto famózní, závěr maličko spadá do lehkého nadprůměru, ale co mi vyrazilo dech - naprosto fantastický Orlando Bloom. Konečně to nebyl voskovej panák z Pána Prstenů nebo z Pirátů, ale perfektě hrající chlap.

Osmy (2014) (TV film)

Trojan jako vždy výtečný, perfektní scénář, dobře vystavěný příběh. Vtipnost a atmosféra doby dokonalá. Skoda, že to nebylo o malinko delší.

EXODUS: Bohové a králové (2014)

Technicky a vizuálně ohromné, strhující. Horší už je vykreslení postav. Ale i tak parádní podívaná,