Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

O trochu lepší než Twilight, ale stejně se scénáristé nijak moc nevycajchnovali. Zkombinovat všechny příšery může být někdy na škoda a to v tomto případě platí doslova. Nebýt Lili Collins, tak je to ještě o jednu hvězdičku míň. Nevím kdo vybírá ty herce, ale když už chci být bratr-ochránce, vypadám jako chlap a ne jako další bledule..

Riddick (2013)

Myslim, že Vin Diesel nemá zapotřebí hrát v takových filmech.

Rivalové (2013)

Parádní film, skvělá hudba, výborní herci, atmosféra! Vše co má dobrý film mít. Jen nevím, jestli má patřit mezi nejlepší desítku..

Osamělý jezdec (2013)

Po druhém shlédnutí přidávám hvezdičku navíc. Nudné pasáže se kamsi vytratily, kvalitní oddechovka každým coulem.

Vlk z Wall Street (2013)

Bravůrní a fantastická filmařina! Drogám neholduju ( nikdy jsem se žádný nedotkl ), děvky mě nelákají a dá se říct, že poctivě pracuju. Tedy pravý opak Jordana Belforta. Přesto mě tento chlapík něčím fascinoval. Tím, jak dokázal lidi ukecat a sedřít je z kůže. Když se nechaj, tak proč ne :-) A Leonardo mu dodal na dokonalosti. Po dlouhé době jsem viděl narvané kino.. Naposledy na premiéře nových STAR WARS.

Strážní loď Sand Pebbles (1966)

Steve McQueen opět předvádí perfektní výkon. Ze začátku film nemá moc velký spád, ale postupně se děj rozjíždí až k perfektnímu finále...

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Brilantní závěr :-) Jinak je tam pár vtipných okamžiků, ale celkové vyznění to moc nezlepší. Nejlepší postavy končí hned na začátku - Cera, Rihanna a když to začíná být zajímavý, tak hubená Hermiona sekerou zastraší 6 chlapů.. No co..

Kdo se bojí Virginie Woolfové? (1966)

Komorní drama o čtyřech hercích. Všichni 4 podávají brilantní výkon, režie výborná, bohužel tyhle typy filmů mi moc nesedí.

2 zbraně (2013)

Mark Wahlberg mě vždycky baví a spojení s Denzelem prostě funguje, ať si kdo říká co chce. Nechybí akce, napětí, skvělej záporák, zábava i závěrečná řežba.

Pravidla mlčení (2012)

Robert Redford stále zaručuje kvalitu jako režisér, stejně tak jako herec. Nicméně i přes skvělé herecké obsazení film vyzní tak trochu do ztracena.. Nutno poznamenat, že je to velká škoda, potenciál rozhodně byl.