Temný případ (2014) (seriál)

Perfektní !! Oba dva ústřední herci naprosto dokonalí, skvěle jim sekunduje Michelle Monaghan. Možná jsem čekal po všech recenzích a chvalozpěvech více veletočů v příběhu, ale napětí, atmosféra, hudba, prostě vše je naprosto perfektní. A ty počáteční titulky? Bomba!!

Na život a na smrt (2013)

Začátek perfektní, stejně tak prostřední, naprosto strhující a úchvatná část. Poslední část už je maličko US Army agitka, ale celkově je to pořád hodně dobrá odreagovačka. Dobří a sympatičtí herci tomu jen přidávají.

Krásno (2014)

Pár slibných a zajímavých momentů, pár vtipných situací, ale nemůžu si pomoct polovina filmu mi přišla vyloženě nudná.

Chlap na roztrhání (2012)

Celkem roztomilé, sympatičtí herci, ale žádný velký trhák.

Robocop (2014)

Není to jako původní verze, ale rozhodně to není špatné. Příběh má hlavu a patu, napětí i akci.

Capote (2005)

Naprosto nechutný, slizký člověk Capote ve mě vyvolával notnou dávku odporu, ale ukazuje to na mistrné herectví Seymour Hoffmana, který ho ztvárnil dokonale. Životopisná studie jednoho spisovatele nebo jedné knihy? Nějak to zůstalo uprostřed..

Vše je ztraceno (2013)

I přes svůj věk, je Robert Redford stále Pan Herec. Skvělá "one men show".

Colette (2013)

Trochu nuda. Pokus o vážné téma moc nevyšel, Mádla mám celkem rád, ale tohle jsem mu prostě nevěřil..