Karcoolka (2005)

Zajímavá detektivka x Animace šílena

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Zajímavý a naprosto vyjmecny jak hereckymi vykony ,mimikou hereckou ,dejem a podanim.Me se tonto film naprosto a jedinecne vryl do me malé pameti .Mam takove filmi rad a dekuji za ne i kdyz od pratel vetsinou slisim kritiku v negativnim smeru ,ale je to proste film na urovni je zde videt jak z jednoducheho deje vze udelat skvele kvalitni a divacky sledovany film JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJOOOOOOOOOOOOOOOO

Kat (2004)

Hodnotím za 2... Jo zde však nehodnotím po stránce filmové , ale spíše z pohledu prožitého pocitu začátek -DO TAK JAK BY BYLO VÁM KDYBY VÁM NĚKDO ZABIL RODINU a přejel MANŽELKU SE SYNEM to je na vodstřel ANO a to si řekl i KAT nemějmemu to za zlé já bych asi jednal podobně . Polovina filmu příprava na popravu s atmosférou smeŕduté chcíplotiny (je ze vidět hezký kontrast mezi tím že když má nekdo hodně peněz tak si stejně lidský život nekoupí). Závěr filmu NO JASNĚ SAMOTNÁ POMSTA maso a nechal je se pobít i najednou a šéfa si vychutnal ..PARÁDA....

Kdopak to mluví (1989)

Hodnotím za 2....1 díl co ktomu říct beru to jako experiment která se povedl a Travolta zahrál svou roli skvěle jako skoro vždy Kirstie Alley k tomu už mám výhrady nelíbí se moc její herecký talent a jediné co na mě zabízalo bylo její skvělé oči, ale to tak všechno. Co k tomu ještě říci snad, že další díly byly již slabší.

Kdopak to mluví 2 (1990)

Hodnotím 2....Zaručeně slabší díl než 1 už to není takové překvapení jaké na mne vybaflo při sledování 1 dílu . Nic víc

Kdopak to mluví 3 (1993)

Hodnotím 3-4.... Co ti na to mám říct do podělali to jak mohly přirovnal bych to k nezdárnému poračování nefilmu Betthonena ten taky čím více dílů tím více strádal na příběhu na hereckém obsazení na scénáři a stal se z něho rejžák na prachy ...Tak to je mi moc nelíbí a kterému divákovi ja?

Když rozvod, tak rozvod (1982)

Čenský-(Arnošte)....Menšík-(Neříkej mi Arnošte)...Čenský-(Tatínku)...Menšík-(Ani tatínku..Na tvým místě bych se styděl)...........TO JE ROZHOVOR NA KTERÝ NIKDY NEZAPOMENU, JINAK MI TO BYLO V CELKU VOLNÝ.

King Kong (2005)

Tak pro mne to byl naprosto jedinečn žážitek ze začátku se mi film líbil velice , ale za druhou půlkou to bylo ještě lepší . Každý si řekne nové pojetí king konga , ale bylo to moc moc hezky zpracováho . Efekty byly na velice vysoké úrovni a já byl nadšen . Naomi Watts zahrála a i nezahrála svou roli bezvadně . Zahrála v tom že sem cítil z filmu tu lásku ke kongovi jaká by tam měla být . Nezahrála proto že skoto nemluvila , ale to mi vůbec nevadí , vždyť když se podívamé na film HITCH tak tam rika Smith že asi 75% vyjadřování je gesty a zbytek je mluvený. Peter Jackson předvedl svůj veliký režisérský um já ho obdivoval za to že se pustil do Pána prstenů a ted se mi budou jeho filmy ještě více líbyt a bidu se na ně ještě více těšit neboť toto bylo opravdu něco. Příběh samotný těžko hodnotit neboť byl převzat , ale nové scény byly úžasné. Hlevně se mi také líbilo jak Jack Black ztvárňoval režiséra a šel za filmem tak sem si myslel že film ke konci filmu představý ale snímek se mu rozbyl a to mne doceal zaskočilo , zajímalo by mne jak by se lidé tvářili na to co by jim v té době předvedl v kinech. Adrien nesehrál nějakou bůhvíjakou roli beru to jako průměrný výkon. Dobře zahrál roli kong kong ale kdo ho ztvárnil sem jeste nesehnal . Ještě malá poznámka squelí bylo že zbytečně nejsou natahonané scény - věc děj konec -paráda , i když mám rad situační filmy tak i přes to MOC SE MI FILM LÍBIL DOPORUČUJU VŠEM .

King Kong (1933)

Na tu dobu to musel být trhák .

Kinobox (1993) (pořad)

Co víc si přát vím, že toho zde hodně schází, ale ukažte mi něco lepšího v televizním podání. hodnotím od ted změnu kinoboxu je to velice slabý pohled do sveta fimu