Sedm (1995)

Ano je to tak i tak odpornému filmu se dá přijít na kloub když je natočen tak brilantním způsoben. Samozdřejmně budu se opakovat a omývat teorie o tomto filmu dál, že to bylo napínavý po celou dobu a že byly skvělé herecké výkony, že byl sepsán skvělý příběh s překvapivým koncem, ,,,ale bylo to i něco víc ze začítku mne to moc nenadchlo, ale potom když začínali s gradací filmového napětí i inteligentnější dialogy io něčem více nadtextem bylo to super. Jo konec byl velice pěkně spracován a propletrení filmu nemělo chybu.

Sexbomba od vedle (2004)

Mno tak na první pohled normální teeneagrovská komedie , ale pro mne nééééééééééé mě uchvátila Elisha díval sem se skoro celou dobu na ní a děj šel kolem mě .

Sherlock Holmes (2009)

Knížku jsem nečetl, ale film bych zajímavý.

Shrekovy Vánoce (2007) (TV film)

Animace supr-příběh nic moc spíš míň než moc

Shrek 2 (2004)

NAPROSTO A JEDNOZNAČNĚ KULTOVNÍ FILMEČEK I KDYŽ ANYMOVANÝ JE SQUELÝ VE VŠECH SMĚRECH MÁ V SOBĚ KOUZLO , KTERÉ MNE VŽDY PŘIPOUTÁ K OBRAZOVCE KDYŽ SI HO MLADŠÍ BRÁCHA PUSTÍ MÁM SHREKA MOC RÁD .MYSLEL SEM SI ŽE TRŮRCI SHREKA HO POKAZÍ PO TOM CO VYŠLA JEDNIČKA ,ALE JE TO PRÁVĚ NA OPAK DRUHÝ DÍL...........JE NAPROSTO GENIÁLNÍ A NENAPODOBYTELNÝ .............SHREK JE KING ................SVIK

Sin City - město hříchu (2005)

Naprosto něco nového, překvapivého a beroucí dech filmové zpracování komiksového žánru. Když Bruce viděl ukázku z natáčení okamžitě podepisoval smlouvu, mylím že se mu to vyvedlo a jeho roli Hartigena zahrál brilantním způsoběm, řrkl bych skoro jako filmový veterán a tomu čest. Co se týče Pánů režisérů a známé dvojky R a T nejze nic vytknout. Nemůžu se dočkat pokračování, i když v něm QT již nebude exelovat, ale věřím že na kvalitě film neztratí, ale nechme se překvapit. Skvělé akční scény, překvapila mě i Jessica Alba jak kroutila nádherně svým roztomilým pozadím a potom skvěle působila v hl. roly jako věrná manželka. Prostě je to kult a vryl se hodně lidem hluboko pod kůži.