• Krátkometrážní

Film o filmu: Kameňák (2003) (TV film)

Tragédie nejen tří Lipských. Reif: "Obdivuji režiséra Zdeňka Trošku, protože patří mezi naši špičku." A samozřejmě zásadní odhalení Vydry, že kameňáky převedené do filmového příběhu lze převést jen civilně. A to se nevyplatilo. "A kdyby se to náhodou zadařilo, tak už druhý díl mám skoro napsaný."

Film o filmu: Kameňák 3 (2005) (TV film)

Ty jo, holky, tady pozor, tady už jdeme po příběhu a maminka Dolly Buster miluje Laufera. Tak to jsem potřebovala vědět.

Film o filmu: Pánská jízda (2004) (TV film)

Viz slova Abrhámova: "Já jsem spokojený už teď, před výsledkem. Možná je to chyba, ale je to tak." Veškerá chvála padá na hlavu debutujícího režiséra a producenta v jedné osobě... a ten si toho skutečně na sebe naložil více, než dokázal zvládnout. Viz výsledek.

Panic je nanic (2006)

Kdyby byla alespoň naplněna základní devíza, totiž slibovaný film pro okruh fandů SuperStar Šárky Vaňkové, měl by Panic své místo ve filmotékách mladých zaručené. Ale ono se nestalo ani to, Šárka jen přihrává čemusi, co si zaslouží výraznější pokárání nežli Crash Road. A to je skutečně co říct.

Film o filmu: Maharal - Tajemství talismanu (2007) (TV film)

Dobrodružná podívaná pro mládež, to je cenný žánr, který bychom měli neustále podporovat... a pakliže se ho budou pravidelně účastnit všichni ti Navrátilové, kteří si sami budou pochvalovat návrat do klukovských let, tím ideálněji.

Co mám na tobě ráda (2002) (seriál)

Co je to ta Amanda Bynes? Něco jako Hanča Montana? Ouha. Ale tak Jennie Garth lze, nicméně neustojí něco takového...

Superman (1993) (seriál)

Fajn seriál, na který ráda nostalgicky vzpomínám.