• Krátkometrážní

Sněhurka a jak to bylo dál (1989)

Moje srdcová záležitost. Nikdy jsem moc nechápala ten problém, proč u Disneye neakceptovali tohle pokračování Sněhurky jako oficiální, protože právě tenhle animák je lepší, než cokoli, co vzniklo v Disney Dark Age (1970-1988). Ano, je to už trochu jinde, než původní Sněhurka (1937), ale to je jen logické vzhledem k časovému odstupu, scénář je hodně kvalitní, humor funguje, jednotlivé obludky jsou roztomilé, trpaslinky sympatické, láska skály láme a finále je epické.

Tři muži a mladá dáma (1990)

Navázat na původní remake nebylo úplně od věci v době, kdy vrcholila obdobná série Kdopak to mluví.

Tři muži a nemluvně (1987)

Pakliže si pořád ještě pamatujete kdo byli Tom Selleck, Steve Guttenberg a Ted Danson, vyplatí se vám nezapomenout ani tenhle milý remake francouzské komedie.

Velmi nebezpečné známosti 2 (2000)

Sequel jaký si jednotka zasloužila ;) Jako dvojka čehokoli je to chabé, ale jako samostatný film, který nemá s De Laclosem nic společného, je to ideálně nadnesená taškařice.

Zahrada (1937)

Zlatý věk kreslených komiksů 2: Zahrada, Kocour Félix a kachna, Pirátská partie, Mumie se bouří, Kačer ničema, Robin Hood, Takový krásný den, Kráva Molly a indiáni, Hledá se kamarád, Ptačí koncert.

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Rasově sterilní kravinka (čti romantická komedie) s Willem Smithem, který neudělal od Fresh Prince žádný pokrok. Remake se Salmanem Khanem je narozdíl od tohoto výborná záležitost.

Casper (1995)

Casper universe si blockbuster zasloužilo. Páč sledovat je co už od roku 1945. A malá Ricci se minula povoláním, když dnes není považována za druhou Helenu Bonham Carterovou... škoda.

My dva a křen (2006)

Ty filmy vybírané dramaturgií SA mě zničí. Ačkoli Kate vypadá líp jak její manča, tak rozhodně líp nehraje... A papá Douglas by si už taky mohl dát oraz. Jeníček jakbysmet.