Princ a pruďas (2011)

Lepší tři*... Párkrát jsem se fakt slušně zasmál a po trikové stránce bylo také na co koukat. Navíc vidět Natálku a Zooey v jednom snímku je tak trochu raritka :)

Hanna (2011)

hodne rozporuplný film. Jak už zde někdo psal, hranice mezi genialitou a hloupostí je velice tenká a zde se přešlapuje opravdu často. Místy dosti nudné. Ale svým způsobem jsem to takhle čekal a taky se na to připravil. K pozitivům ještě zmíním výkon mladičké Saoirse, o které určitě ještě uslyšíme a zvláštní ale docela zajímavou hudbu.

X-Men: První třída (2011)

"Go fuck yourself" :D... Další vynikající Vaughn a další nadupaní X-Meni :)

Thor (2011)

Sakra to bylo hloupoučké a místy až dokonce stupidní. Nechápu, jak se jim podařilo přemluvit Natálku, ale už jen za to mají jednu hvězdu k dobru. Ta další je za hudbu, která se mi fakt líbila (ikdyž mi občas do děje moc neseděla) a film samotný dostane tu poslední hvězdu. Opravdu jsem čekal mnohem víc. Zvlášť po čtení zdejších názorů...

Ti druzí (2001)

prvotřídní koncert Nicole. A ten konec!

Americká krása (1999)

Opravdová krása. Oscary byly skutečně zasloužené.

Bastardi (2010) odpad!

nic stupidnějšího jsem dlouho neviděl... A ... no to je jedno, nebudu se rozčilovat.

Králova řeč (2010)

Od filmu roku bych čekal trochu více..

Světová invaze (2011)

dostal jsem přesně to, co jsem čekal. Efekty nabytou akční podívanou při které můžu na chvíli vypnout a jen si užívat monstrózní záběry mezisvětové bitvy :)

Sucker Punch (2011)

jak já se na ten film těšil... takovouhle spatlaninu jsem ale opravdu nečekal. Zahozená příležitost, která ztroskotala na debilním scénáři.