• Pohádka

Experiment 17 (2005) odpad!

Jestli čekáte, že za těch 5 min se něco dozvíte nebo dokonce uvidíte - tak bohužel , není tam nic. Totální blbost určená pro youtube.

Božský Bruce (2003)

Film jehož velkou devizou je především to, že Jima Carrey nenamluvil Dejdar.

Saxána a Lexikon kouzel (2011) odpad!

Když se ani děti na to nechtějí dívat podruhé - jaké může být horší hodnocení ?!

Králík nad propastí (2006)

Měla to být jakási Kusturicovská feérie s ruskými atributy. Vyšla z toho dívatelná nedovařenost s krásnými exteriery, kvalitními hereckými výkony ale velmi chabým scénářem. který se místy nevyhnul hluchým místům.

Peklo s princeznou (2009)

Je hrozné když režiséru nevadí, že herci špatně artikulují, že mumlají až jim není rozumět. To není problém herců to je problém jejich vedení. Roztomilí čertíčci a Lucifer který vypadá jako by zrovna vyšel ze salonu krásy - to už jen dokresluje celkový obraz tragedie.

Drahý zesnulý (1964) (TV film)

Chabý děj bez pointy, ve kterém se v podstatě nic neděje ani se nic nestane a především trapně ubohý výkon Jana Wericha, který jakoby uvěřil ve svou hvězdnost- to jsou atributy, které nezachrání ani skvostné herecké obsazení, ani brilantní Josef Kemr.

Havran (2012)

Tak tohle Cusackovi evidentně nesedlo, resp. byl do této role chybně vybrán. On sám je v roli toporný, jakoby si říkal ať už mám tohle filmování za sebou.

Divočáci (2007)

První hodina filmu je doslova skvělá (téměř na 4 hv.). Vážný problém filmu začne v poslední půlhodině, která je vzhledem k typicky americkému patosu a posedlostí po "dojáku", více než trapná. Škoda.

Constantine (2005)

Jde tady nejen o protikuřáckou kampaň (díky za dobrý příspěvek v diskuzi Dr. Mlíko) ,ale hlavně o jakousi latentní hollywoodskou pro-křesťanskou agitku. Tohle mě přišlo na mysl hned na začátku filmu a závěr to orazítkoval.