Po zániku Země (2013)

Vizuálně je film pěkný - koukatelný, ale námět je strašný.

Jasmíniny slzy (2013)

O chlup lepší než film “Poznáš muže svých snů a do Říma s láskou “. Neodmyslitelně stojí vše na úžasné Cate Blunchett, která se na své postavě mohla skvěle vyřádit. Allen má stále vytříbený styl a smysl pro ironii, černý humor.

Láska podle předlohy (2007)

Námět se mi velmi líbil. Nejenom díky románům od Jane Austen ale především nápadu čtenářského klubu s kapkou té romantiky, s ukázkou že život žen a muže čtenářkého klubu není kdo ví jak jednoduchý a lehký.

Velký Gatsby (2013)

Pompézní, barvitá, uhrančivá atmosféra světa Jaye Gatsbyho. Film opravdu působil místy jako muzikál a nekonečný večírek se záplavou barevných světel, opojených lidí. Milostný trojúhelník je nám díky knize z které vznikla předloha pro tento film známý. Oproti verzi z roku 1974 působí tento film málo uhrančivě naopak místy až zbytečně přehnaně bujaře. U Carey Mulligan jsem zvyklá na extra podívanou a skvěle rozhranou partii emocí. Ale co by Daisy mi přišla jako pozlátko, které neukázalo jaký velký potenciál má. Leo a Tobey mě oba moc potěšili. Především Tobey, který byl opravdu skvělý a drží tak celkové vyprávění na vyšší příčce hodnocení. Když jsem se dozvěděla kdo všechno bude hostovat na filmovém soundtracku měla jsem obzvlášť velkou radost, ale party Jay-zeho a Westa mi moc pro tuto dobu nesedí.

Velká svatba (2013)

Skvělá parta lidí ale námět ničím výjimečný.

Vrtěti ženou (2011)

Takovéto filmy mám rád. Nejenom pro dějovou linii, ale také pro to že mě většina trakových to filmů vždy potěší závěrem. I když není to vždy pravidlem že konec bude vždy úžasný. LITTLE SPOILER: Nechápu proč dostal tento film název Vrtěti ženou, když evidetně mohl nést název "Hysterie", protože všechny ženské ve filmu krom jedné Charlotty byly opravdu nestabilní, emotivní, primitivní, závislačky dosahující uspokojování libida v té době novým vynálezem.

Hemingway a Gellhornová (2012) (TV film)

Zklamání. Čekala jsem víc...Ani Nicole s Clivem to nezachránili. Takhle odbytý scénář, který mohl divákům nabídnout daleko víc.

Nebe nad Berlínem (1987)

Poetičnost, uhrančivost, líbivost. V pravý čas se stalo Nebe nad berlínem mou srdeční záležitostí.

Steve (2010)

Absolutní Top: Soused Steve ;-)

Muž z oceli (2013)

Mile překvapena. Příběh o Supermanovi velmi vkusně natočený. Řekla bych s dnešními technickými vychytávkami dostal skvělý, slušivý kabát, který si jistě zasloužil. Lois Lane v podání Amy Adams se mi moc líbila.