Stejná srdce (2014) (TV film)

Další Srdcovka. Totálně mne to zasáhlo! A podotýkám nejsem lesba ani bi.

Zmizení Eleanor Rigby: On (2013)

Tři díly a každý ukazující pohled trošku jiný. Nejdříve pohled Eleonor, poté Conora a nakonec celkové propojení všech úhlů. Dojemný příběh plný různých úhlu pohledu splývající a doplňující jednu slitinu v celek. Z pohledu Connora, jsem film vnímala, že stojím víc na jeho straně. Dokázala jsem líp cítit jeho emoce, rozkol, to proč se snaží a dřeší věci tak jak jsou.

Zmizení Eleanor Rigbyové: Oni (2014)

Newyorská romance (2013)

Love song je moc milý film. Jehož soundtrack jsem si velmi oblíbila. Především jsem jej chtěla vidět kvůli zpívající Keiře.

Fantastická čtyřka (2015)

Další zpracování fantastické čtyřky, tentokrát s mladšími herci. Myslím si, že se žádný comeback nekonal. Horší průměr.

High Rise (2015)

Mrakodrap byl totální masakr!

Přežijí jen milenci (2013)

Skvělá Tilda, Mia i Tom. Mám ráda příběhy, kde se pohybují nadpřirozené bytosti.

Café society (2016)

Totální průšvih a vykrádání sama sebe. No tak hergot Allene tohle mi nedělej!

Iracionální muž (2015)

Iracionální muž je brilantní. Když to teď zpětně srovnám s café society tak je to naprosto diametrální rozdíl. Iracionální muž má v sobě vtip, zápletku, která vás baví a drží celou dobu v ději s úsměvem na tváři.

Brooklyn (2015)

Brooklyn mne nadchnul asi díky tomu, že je to skvělá kniha, proto jsem chtěla dát šanci i filmovému ztvárnění. A myslím si, že přes to jak málo dokáže film čerpat z knižní předlohy tohle se opravdu povedlo.