Beelzebub (2011) (seriál)

Prvotné nadšenie bolo veľké, ale nevydržalo. Po videní cca 20 dielov, musím znížiť hodnotenie.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Chápem, že sa snažia z tohto fenoménu vytĺcť čo najviac peňazí, ALE toto si naozaj už mohli odpustiť. Netvrdím, že je to najhorší film tohto roka, no na pôvodnú trojku to nemá a to rátam aj tretí diel Na konci sveta. Predvídateľné, nudné a hlavne tmavé, Jackove hlášky sú čoraz menej vtipné a trefné a celý je nejaký otravný. "Čiernyfúz" je absolútne nezapamätateľný, v podstate neviditeľný a postrádateľný. Hlavná zápletka, či hlavný "plot" je slabý ako čaj. Dokonca ani soundtrack ma veľmi nenadchol. Jednoducho cez dve hodiny šumu, jediné, čo ma ako tak vytrhlo z letargie bol Geoffrey Rush a hlavne scéna s morskými pannami. Slabé tri hviezdičky. P.S.: dúfam, že je toto konečný počet dielov Pirates of the Caribbean.

Pařba v Bangkoku (2011)

Priznám sa, že som do pokračovania Hangover vkladala veľké nádeje, ktoré však neboli splnené podľa očakávania. Miestami im ten humor nevyšiel a pôsobil silene a kŕčovito, baviť som sa začala až v druhej polovici filmu (Kimmy saved the day!). Film je zbytočne dlhý a dej je navyše spomalovaný dejovými zvratmi, ktoré síce fungovali v prvom filme, ale tu občas nesedeli. Silné tri hviezdičky.

Červená Karkulka (2011)

Absolútne nestráviteľné. Tupé a umelo pôsobiace postavy a umelo pôsobiace prostredie. Nudné dialógy, pri ktorých sa mi oči prevracali. Tá jedna hviezdička je za Garyho.

Mai peurinseseu (2011) (seriál)

Nápad to bol zaujímavý, ale postavy a ich príbehy boli až nereálne prepletené. Prvé diely sa ešte dali, malo to aký-taký vtip, aj keď ma tá nelogickosť a nereálnosť kopala do hlavy, svižne to ubiehalo a čo kvitujem, tak hlavná predstaviteľka vyzerala normálne! Čo pri tomto druhu doramy je zázrak. Po tej 10 epizóde to už ale strácalo dych. Príliš rozťahané a nudné. Posledná videná časť č. 11.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Do kina ma sprevádzala značná skepsa, veď kto by od toho čakal niečo viac, ak vyslovene nie je "fanúšik" tejto série. Bola som tak vyvedená z omylu, ako nikdy predtým. Iba som tam sedela a čumela a nevychádzala z údivu, že ma to ani po polhodine neprestalo baviť. Najlepší diel série.

Klinika (2010)

Nudné, tupé a predvídateľné. Prívlastok horor si to vôbec nezaslúži.

Vřískot 4 (2011)

Za tie roky si už mohli obstarať kukátka na dvere a minimálne brokovnicu s odpílenou hlavňou. Prekvapivo zábavné a nenudiace.