Snídaně u Tiffanyho (1961)

Tenhle film v lecčemž předběhl svou dobu, za mě pak jednoznačně v chování hlavní hrdinky, takových jako ona je dnes plný facebook.

Země zítřka (2015)

Nádherná představá paralelního světa, ta je zde dovedená k dokonalosti, bohužel celý děj za modelem světa pokulhává a cerunu tomu nasadí konec, který nemá moc smysl.

Divoké historky (2014)

Konečně pořádné povídky ze života, žádná americká sračka, kde každý ví jak dopadne, zde vystupují obyčejní lidé a úpně normální osudy jaké se kolem nás dějí.

Cesta do fantazie (2001)

Taková hentai japonská Alenka v říši divů. Příběh pěkný, ale tento druh animace se mi nelíbí.

Transcendence (2014)

Za ten typicky americkej happy end musím dát hvězdu dolů, jinak nápad a námět dobrý.

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Mel Gibson a Antonio Banderas na mě ze všech těch hvězd působili nejvěrohodněji, ale i tady se ukazuje, že další pokračování jsou tu jen od toho, aby vydělali peníze a kvalita jde stranou a to je škoda.

Donšajni (2013) odpad!

Jestli něco nesnáším tak je to zpívání ve filmu a jestli něco nesnáším ještě víc, tak je to zpívání ve špatným filmu.

Silicon Valley (2014) (seriál)

Jakoby chtěli udělat něco jako the big bang theory, ale z oblasti počítačů, kde budou všichni příšerně otravní a budou mít hlasy jako buzny, tohle se jim docela povedlo ale jinak je to docela sračka, která může nějakému ITakovi ukrátit čas v kanclu, nikdo jiný tomu totiž moc rozumět nebude.

Lovci hlav (2011)

Filmové zpracování úžasné knihy se povedlo téměř dokonale, ale dokážu si představit, že někomu kdo knihu nečetl nemusí některé souvislosti dávat smysl, herec Nikolaj Coster-Waldau mi do role Klasse Greeveho taky sedl jako ulitý, velké plus pro tento film je, že ho nezfilmoval Hollywood, ale dokázali to udělat samy v Norsku a tak se moc neodchýlili od předlohy.

Příběh kmotra (2013)

Poměrně povedený český film, obzvlášť Ondřej vetchý si Mrázka zahrál naprosto věrohodně.