Schuldiner

Kritik Sebekritický

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 24.5.2020  14:03

Už je to dlouho, co jsem viděl 1. díl, a tak se to těžko srovnává, každopádně jsem se dobře bavil. Milion malých, i když možná mnohdy neoriginálních, vtipů trojice hlavních protagonistů, zkrátka zabavily a já se dobře zasmál.. vlastně tak nějak všeobecně.. takže jako komedie to účel splnilo..

• 10.5.2020  14:03

Ze začátku jsem si řikal, že to bude asi prostě jen nějaká polská sračka, ale postupnej vývoj mou maličkost vyvedl z omylu a jsem za to rád. Tohle člověka vždycky potěší, když ho film po začátečních pochybnostech, příjemně překvapí... Což je samozřejmě logický. Do extrému vyhnaná morální filtrace jedný, do kouta zahnaný, ženský. Trochu se tu opisovalo od Finchera, ale co, vždyť je to vlastně fuk, když se film líbil..

• 2.5.2020  02:02
    Kafarnaum (2018)

Chvíli jsem přemejšlel o 5 hvězdách... Žádná politika, žádný zkurvený náboženství, jen zmar v jednom městě, kterejch jsou na světě stovky, tisíce podobných i horších. Silnej příběh, moc dobrej film, i přes trošku americký finále, který ale nebylo zas přehnaný, prostě to tam zapadlo a nevadí mi to..

• 29.4.2020  23:13
    Hotel Mumbai (2018)

Pákistánci se s tim teda vůbec nesrali, to je fakt. Je to chladný a drsný, i když je to samozřejmě film, takže občas sem tam něco na efekt, ale to nevadí. Trochu holyvůd, ale to taky nevadí. Mazec, jak to tady hoši teroristický měli jednoduchý, žádnej odpor, jen ovečky na porážku.

• 29.4.2020  23:02

Vtipná road-movie konverzačka, oddechová záležitost, která ani chvíli nenudí. Hlavní dvojice, tak nesourodá, o to je to ale vtipnější. Hezky se to sledovalo..

• 27.4.2020  15:21
    Vzpomeň si (2015)

Parádní pointa každopádně ! Nic víc hodnotit nebudu, nechce se mi..

• 14.4.2020  15:38
    Zakladatel (2016)

Náhled do byznysu rychlo-občerstvení zvaného McDonald, tedy do doby, kdy si kus po kusu uzmul velkou část trhu v tomhle odvětví. Michael Keaton to odehrál parádně, ostatně jako všichni. Profesionální filmařina.

• 11.4.2020  19:48

Allenovská oddychovka o jednom milostném trojúhelníku..

• 5.4.2020  15:47
    Mělčiny (2016)

Tohle je hrozná scénáristická škoda. Protože potenciál, atmosféru a herečku to mělo.. Kdybych měl točit remake :-) ...udělal bych to syrovější a ne tak efektní. Co bych vytknul...a dělám to jen proto, že se mi to jinak docela líbilo, je např. 1) původní napadení žralokem, kde je Blake stažena pod vodu a mírně kousnuta do stehna asi 8mi-metrovým monstrem, který později zubama rozcupuje velkou ocelovou bójku, ale kousnutí na stehně vypadá, jak od metr a půl dlouhého žraloka, tak si řikám jestli tam nebyli dva, velkej a malej, protože ten velkej by to asi rychle ukončil.. 2) trochu moc přehnaně akční rozuzlení, které si vyloženě vycucali z prstu, a navíc nechápu, proč to muselo skončit smrtí žraloka, a ještě navíc tímhle srandovním způsobem, ale budiž.. Dalo se to jako jednohubka zvládnout a na Blake Lively se hezky kouká, i když byla furt zakrvácená.. Její hereckej výkon taktéž koukatelnej..

• 5.4.2020  15:08

Taková zvláštní slátanina, která si tak trochu hraje na kult, jenže je to zkrátka všechno moc divný, takže to o čem to je (nebo má bejt), vyzní prostě ...divně.

• 28.3.2020  21:46
    Gentlemani (2019)

Hezky vystavěný, trochu komplikovaný, ale skvěle zahraný, lehce komediální, gangsterský krimi-dramíčko. Colin Farrell je skvělej. Ale to tady všichni. A jak to poslední, dejme tomu čtvrtina, všechno hezky rozlouskne, úplně jsem zapomněl, jak jsem si asi do půlky řikal, že to zrovna žádná bomba neni. Líbilo se mi to, Ritchie se vrací do starejch kolejí...

• 26.3.2020  18:37

Classic Tarantino !!! Jak on to dělá, že se vždycky v jeho filmech směju tomu nejbrutálnějšímu, co se tam odehraje...?

• 19.3.2020  01:53

Příběh je asi trochu jinde, ale beru to jako jeden z pohledů. Ono asi zfilmovat tyhle události, kde je těžký se orientovat v pravdě, je prostě nereálný. Until the Light Takes Us..

• 19.3.2020  01:43
    Hnüs (2019)

Nikdy jsem Motley neposlouchal, i když znám jejich tvorbu, ale film je fajn zábava... Mrd, drux, glam´n´roll

• 19.3.2020  01:39
    Joker (2019)

Bombička! To jak nechápu oblíbenost, resp. nebaví mou maličkost, armáda Temných rytířů, tak tohle je fakt mazec psycho-podívaná! Joaquin je boží magor!

• 29.2.2020  04:06
    Vetřelec (1979)

marien1039 to tak nějak vystihla... po letech jsem viděl tuto sci-fi legendu a už to zdaleka nebylo tak, jako před těmi 20-30 lety..

• 21.7.2019  03:24
    Heavy Trip (2018)

Odpočinková komedie v metalovém duchu.. Pobavilo a bavilo, takže spokojenost. Hehe..

• 21.7.2019  03:20
    Narcos: Mexiko (TV seriál) (2018)

Mexiko Mexiko sombréro grande tequillaaa... marihuanaaaa...

• 11.6.2019  01:35

Kus parádní filmařiny, pěkný zvraty a tak nějak celkově prostě slušný překvápko... a i když je to takový dlouhý a rozmáchlý, nenudil jsem se ani minutu.

• 4.5.2019  17:47

Bejt spisovatelem musí bejt skvělý... I když tohle neni bůhvíjak skvělej film, sedl mi a něco mi dal..

• 3.5.2019  02:10

Moc dobrá konverzačka, je to nenásilný, přirozený, žádná křeč... nic jsem od toho nečekal a líbilo se mi to. Což je vždycky příjemný..

• 28.4.2019  20:28

Jak jinak???

• 25.4.2019  18:23
    Zlo (2012)

Milý překvápko, fakt slušný.. Nečekal jsem moc, ale bylo mi to doporučeno od kamaráda, se kterým nemáme úplně jakože podobný vkus na filmy, a teď vznikla hezká výjimka :)

• 25.4.2019  18:18
    Louis C.K.: 2017 (TV pořad) (2017)

Penebože, to je mamrd :D Tenhle člověk mě zaručeně vždycky pobaví.

• 3.2.2019  00:57

Dobrej nápad, to každopádně. Ale to provedení.. Na jedno podívání dobrý, ale nesmíte nad tim moc přemejšlet. Z tohohle se dalo vytřískat vážně víc.

• 1.2.2019  21:27

Od Bohemian Rhapsody jsem čekal asi něco jinýho.. Takhle uhlazený to bejt všechno nemohlo. Za mě určitě zklamání.. je to sterilní a nejde to moc na krev, zkrátka...čekal jsem, že se tvůrci pokusí život F.M. zachytit trochu syrověji. Myšleno reálněji. A konec filmu už při Live Aid v roce 85??? Proč? Proč ten příběh neni do konce??? I přesto se nejedná o špatnou podívanou, jen by to asi chtělo o Mercurym natočit spíš seriál než dvouhodinovej film :-)

• 1.2.2019  21:17
    V pasti (2018)

Tak tohle přede mnou proběhlo a já tak nějak ani nepostřehl jestli v tom filmu jako vůbec o něco šlo...

• 6.1.2019  23:18
    The Ritual (2017)

Nikdy nenechávej kamaráda ve štychu, NIKDY! Symbolika je jasná, jak tisíc sluncí...

• 6.1.2019  04:15
    Halloween (2018)

Dokoukáno s velikým vypětím, tohle bylo fakt těžký.. Tolik debilit a idiotských náhod v jednom filmu už jsem dlouho neviděl. Např. Jak Michael našel ty novináře??? Odpad!

• 25.12.2018  18:43

Slušná slátaninka, kterou zachraňuje konec.

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44