EZO.TV (2009) (pořad) odpad!

To, že existují podobné pořady, je pro mě neuvěřitelné...

Spaced (1999) (seriál)

Musím zvýšit z původních 3* na 4*, neboť tento seriál chce opravdu více času.. První dva díly byly nejlepší na první serii, pak to tak nějak opadlo, ale druhá série mi to zas vynahradila.. Těšim se, že to za čas zas celý shlídnu.. Možná budu i jinak koukat na první sérii, ty posavy prostě chtějí trochu trpělivosti. Sem moc rád, že sem dal šanci i druhý sérii. Parádně sem se nasmál...

Zeitgeist: The Movie (2007)

Pokud někdo tvrdí, že je tento ´´film´´ plný kravin, tak to buď neviděl nebo je naprosto tupý! To, že se nám tvůrci tohoto ´´filmu´´ snaží jakoby vnutit tuto svou pravdu či vizi je přeci zcela jasné a pokud by to pravda nebyla, šlo by jednoznačně o mediální klam, takový o jakém mluví právě v tomto ´´filmu´´. Ale nenazval bych to vnucováním svojí pravdy. Jedná se jednoznačně o to donutit lidi přemýšlet. Mé názory už jsou léta podobné těm v tomto ´´filmu´´, dávno před tím než jsem toto dílko viděl jsem Xkrát přemýšlel nad náboženstvím a vším co se toho týká. To, že bůh neexistuje - no co si budeme povídat - to je zde snad každému jasné! Ta neskutečná podobnost jednotlivých znaků, zvyků a prostě podrobností křesťanství s těmi dávnými jinými náboženstvími je úsměvná. To jak je to zde podané vystihuje můj názor s tím, že je tu samozřejmě spousta věcí navíc, tedy spousta věcí, které mi jaksi nemohly docvaknout, pár věcí, které jsem nevěděl. Když se zamyslím nad tím jestli je možné, aby tento ´´film´´ mohl klamat - samozřejmě, že je to možné. Ale proč by někdo klamal a lhal o věcech, které je možné si najít ze spousty zdrojů, na spoustě místech.. Navíc je ve spoustě věcech i logika. Já nikdy nic nehltám slepě. Tedy názory. Vždy se snažím si říct, jestli je to možné, jestli jsem nad tím už sám o sobě někdy takto přemýšlel, jestli má důvod autor lhát a co by z toho pro něj plynulo...? No, abych to zkrátil - tento snímek je prostě a jednoduše otevření mysli, tedy pobídka k přemýšlení! Každému bych to doporučil a taky to udělám.. Každý normálně myslící člověk by toto měl vidět.

Bláznivé poslání (1983)

Tohle byl jeden z mých nejoblíbenějších akčních filmů, když sem byl ještě malej.. Tenkrát sem to viděl asi 100x! Dnes opravdu netušim jak bych to pobral:-)

The Doors (1991)

Val Kilmer v roli Jima Morrisona je neuvěřitelnej! Dokonce i ten hlas! Doors mam rád, ta muzika i texty sou neskutečně dobový.. Tenhle film je prostě...jako byste tam na chvíli byli s nima.. Všude tam... kdesi.. v poušti.. v publiku.. na večírku.. ´´..girl, we couldn't get much HIGHER!.. YEAH!´´ Drogy, rebelie, muzika, sex a smrt!

Human Traffic (1999)

Pro mě velmi zajímavý příjemný překvapení! Svižný, vtipný, zábavný.. Nejsem na tuhle muziku a neujíždim na extázi, ale tenhle film mě bavil.. a dost! Příběh pěti spřátelených víkendových kaličů.. Opravdu sem tam nenašel hluchý místa. Nic sem od toho nečekal a dostalo se mi parádního bezstarostnýho éčkařskýho technařskýho párty filmečku!!! Trošku parodie na určitý typy lidí.. No, já se bavil :-)

V hlavní roli já (2008)

Černočerná komedie tak, jak já to mam rád!!! Dávám plný počet! Samozřejmě, že film to není dokonalý, ale mě bavil od začátku do konce a párkrát sem musel dokonce dát (delší) pauzu, abych kvůli smíchu nepřišel o nějakou další vychytávku... Jo jo, tenhle humor já prostě můžu.. Dylan Moran mě opět skvěle pobavil. Ale neni to zdaleka jen o něm.. Komedie přesně podle mého gusta!

Dr. No (1962)

Všechny ty starý bondovky, až někam do roku 1990 ..sou tak nějak..no nic moc, nikdy mě nebavily.. Prostě akční filmy z těchto dob sou ve většině případech nekoukatelný.. Zbrklej a srandovní Connery. Někdy směšný až trapný scény.

Quantum of Solace (2008)

Vynikající akční film, to bez pochyby! Ale prostě to nemá žádnou duši..

Taxi (1998)

Kdyby měl tento film celkové hodoncení takových třeba 43%, chápal bych to, ale toto... Průměrná akční blbost s autíčkama.. Stačí vidět jednou a nikdy víc!