Kotel (1998) (pořad)

Některé díly se sledovat daly. Bohužel časem člověku dojde že je politik jako politik a už ho to nebaví, protože sou to všechno stejný svině! Další věc je, že někteří lidé z publika byli naprostí idioti, kteří se ptají dokolečka na to samý, i když to v pořadu už zaznělo a pak takoví ti co neumějí položit kloudnou otázku.. Tak proč se ptáš? Stejně ti ty vole ten politik vše vyvrátí a zbagatelizuje, zdemagogizuje a odpoví svou pravdu pravdoucí a vše hodí na své politické oponenty...

Máte slovo (2008) (pořad)

Diskuzní pořad, vždy na určité téma, různí hosté.. Proč ne..?

Rodina Nessových (1984) (seriál)

Tyhle Lochnessky mě docela bavily, ale nevim nevim jak bych to ohodnotil dnes..

Černé ovce (1992) (pořad)

Jak už tu někdo podotkl - toto je jeden z těch potřebných pořadů.. Proto tak vysoké hodnocení. Viděl sem ale jen pár dílů.

G3 Live in Concert (1996) (koncert)

Miluju zvuk kytary! A když to někdo umí...hmmm..

Good bye, Lenin! (2003)

Tak tohle komedie rozhodně neni!!! Jinak ale zajímavý a dobrý film, především skvělý nápad! A za ten nápad přidávám 4.hvězdu! Celkově takových 70%

Podraz (1973)

Tak tomu řikám podraz!!! :-) Moc dobrý film, který sem shlédl až teď...tedy v době, kdy už mu je 37roků. Ale je fakt, že postava Lonnegana je trošililinku naivní. Ale to neva..jinak by to nevyšlo :)))

Poslední eskorta (1973)

No.. já se skvěle bavil !!! Podle mě - parádní a trochu zvláštní komedie... Skvělej drsňák pruďas Nicholson :-) Ten mě prostě bavil celej film! Ale všichni tři hlavní aktéři byli dobří.. Pro mě nečekaně zábavný film!

Šílení (2005)

Třetí hvězdička je za opravdu skvělého Třísku a krásnou nahou Geislerovou! Film je příliš dlouhý a jako horor mi to ani moc nepřišlo.

Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

Hezký, mooc hezký!!! I když to bylo velikánský štěstí a trošku náhodička, bylo to nádherný!!! Přepište dějiny!!! (no, i když přepisovat se nemusej, stačí doplnit)