Srdce je zrádná děvka (2004)

Psychologické drama, ale velmi slabé... tedy slabě natočené.. A proč tam Marilyn Manson hraje JEN 5 minut???!!!

Stáhni mě do pekla (2009) odpad!

Už je to pár měsíců zpátky...ale vim, že tohle jsem nedokoukal... Vlastně jsem to od určitého bodu jen zrychleně prošel a pak ta scéna s tim démonem...jestli si dobře vzpomínám...tak ta mě odrovnala...protože podobná kouzla opravdu ´´žeru´´...

Stahovák (2009) (pořad) odpad!

Kotek na mě působí tak trochu idiotsky od doby co se objevil, Mádl přeci jen mě občas někde pobaví, ale boužel, v tomto pořadu ne!!! Viděl sem samozřejmě jen jednu část.

Stíny a mlha (1991)

Velká nuda!!! Nikdo neni dokonalý a i Woody Allen má slabé filmy! Nesmyslně nadhodnocený snímek. Nevěřím, že se to tolika lidem líbilo.

Stmívání (2008) odpad!

Já už si vážně nevzpomínám, co jsem k tomuto chtěl přesně napsat. Přitom jsem si to při sledování už od začátku pečlivě připravoval. To, že se jedná o ukrutnou hloupost, o tuctovou romantiku pro teens, zabalenou v jakémsi novátorském obalu (a to nemyslím z hlediska žánru), to jsem si říkal od prvních chvil, kdy se divně až přiblble přihřátý Edward (v podání divně až přiblble hrajícího Pattisona, který se asi snažil o originálně zahranou roli) potká s divně až přiblble se neustále ksichtící a divně až přiblble mluvící Bellou (v podání, taktéž originálně hrající, Kristen Stewart). Ale ono je to celkově tak strašně debilní, že i ději se člověk musí smát. Chápu, že je to pro určitou cílovou skupinu, ale chtěl jsem film vidět, abych mohl napsat komentář :-) Hodně moc jsem se snažil, abych nebyl předpojatý, maximálně jsem se snažil vytlačit z hlavy předsudky k tomuto veledílu, ale asi byly oprávněné. Někteří blízcí kolem mě se do toho zamilovali...tedy, samozřejmě blízcí rodu ženského.. A to už děti nejsou, tedy z hlediska věku (36-56 let). Jo, vlastně to byl ten důvod, proč jsem se na to chtěl podívat... Nicméně, v polovině jsem to musel utnout. Možná bych mohl udělit jednu hvězdu, ale já fakt nevím za co. Panebože - ty dialogy!!! A proč tam půlka lidí (nebo upírů nebo co to bylo) vypadají jak přihřátí idioti??? Ale hlavně a především - je to neskutečná nuda!

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Pro mou osobu docela překvápko! Fakt hezkej, milej, zábavnej film...ze švédských končin.. Neni to žádná vyložená bláznivina, ale pobaví zaručeně. S humorem zvláštně-skandinávským vás provede tenhle film životem jednoho člověka, kterej byl tzv. u všeho. Podobnost s ´´Forrestem Gumpem´´ nebo ´´Byl jsem při tom´´ je zjevná a je otázkou z čeho si bral tvůrce víc, ale to je mi šumák. Tenhle film stojí na svých vlastních nohách a některý scénky a dějový souvislosti jsou fakt k popukání.. Odpočinková záležitost.

Stopařův průvodce po Galaxii (2005)

Tak dá se to... Párkrát mě to dobře pobavilo. Některý myšlenky mi přišly zábavný a vtipný, ale jako celek je to slabota. Vadí mi na tom nejvíc jednoznačně takovej ten crazy obal... Protože bez něj by to bylo určitě lepší. Knihu jsem nečet a seriál neviděl.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Blbost beze smyslu, bez pořádnýho děje, k vidění sou jen dva zfetovaný kreténi v podání Deppa a Del Tora ...ale mě prostě bavilo je sledovat :-) Uvodních 20 minut mě ale bavilo nejvíc, pak už jen sice místy excelentní, ale jinak povětšinou slabší...

Strašáci (2011)

Už původní film se mi nelíbil a tohle je ještě o třídu horší! V podstatě úplná kopie v novém kabátě, ale postrádá i to málo co měla verze 1971.

Strašáci (1971)

Zhruba do poloviny filmu jsem si říkal, že je to vcelku zajímavé drama o krizi dvou mladých manželů, kteří se rozhodli odstěhovat na venkov. Zhruba do poloviny jsem si říkal proč ne, prostě mě to bavilo, ale bylo mi jasné jak to bude pokračovat, bude to jasné každému, kdo se na to rozhodne podívat. Ale to by ani tak nevadilo. Tedy zhruba v polovině se odehraje scéna, kdy je znásilněna Hoffmanova manželka a touto scénou vlastně končí vše zajímavé a kvalitní, protože od té chvíle je to už jen soubor smysl postrádajících událostí a nelogicky jednajících postav. A to v podstatě uplně všech postav, které se ve filmu objevují. Škoda...tady to prostě někdo jaksi nedopiloval...