ArnoldJ

Pevnost (1992)

Zločin se nevyplácí....

• 16.2.2009  00:48
    Vítězství (1981)

Oblíbený herec, oblíbený sport a nesmrtelný Pelé

• 12.2.2009  02:21
    Carnivale (TV seriál) (2003)

Toto dílo z produkce HBO mě zaujalo už upoutávkami, které jsem viděl dlouho před samotným seriálem. Tajemná atmosféra kočujícího podniku, který má bavit a zároveň děsit své návštěvníky. Skvadra nejpodivnějších lidí od vousaté ženy, jejího slepého milence s telepatickými schopnostmi, liliputána, který je pravou rukou znetvořeného člověka nazývaného " vedení " (nikdy nevychází ze své maringotky) rozhodujícího o všem, co se v této komunitě odehrává, až po nejrůznější tenťáky. Výborně natočený seriál, který si najde jistě mnoho obdivovatelů.

• 12.2.2009  01:37
    Gauneři (1992)

" Všichni by chtěli být pan černý "

• 12.2.2009  01:35
    Mladý mistr (1980)

Skvělá akce, nepřekonatelné bojové scény (vysvobození hlavního záporáka z policejního doprovodu je úžasné) a v neposlední řadě vynikající Jackie Chan. A závěrečný fight opravdu nemá chybu! 100%

• 7.2.2009  21:32
    Akta X (TV seriál) (1993)

The truth is out there

• 7.2.2009  20:01
    Revizoři (2003)

Pekelná jízda budapešťským metrem.

• 5.2.2009  19:08
    Total Recall (1990)

Sci-fi mám moc rád a Total Recall je jedno z prvních, které jsem měl tu čest vidět. Co je realita a co jen sen? S tímto rozporem se setkáváte od začátku do konce. Rudá planeta, zmutovaní domorodci, nedostatek drahého kyslíku a s tím spojené nepokoje, to vše je záruka dobré akce s Arnoldem.

• 5.2.2009  19:02

SF - moje oblíbená hra. Když jsem slyšel, že se bude natáčet film, navíc s JCVD, nemohl jsem se dočkat. Kéž bych se nikdy nedočkal.

• 5.2.2009  01:54

Když jsem Maxe viděl poprvé, bylo mi necelých deset let a byl to pro mě obrovský zážitek. A je vlastně i dnes. Skvělý Mel Gibson coby osamělý jezdec ve světě, kde už neplatí žádné zákony, pouze ten, že přežijí ti nejsilnější a nejodolnější jedinci. Stačí když má plnou nádrž a spolehlivé auto, to je snad jediné co ho zajímá. Skvělá atmosféra postapokalyptického světa, akční scény a především zběsilé jízdy rychlých kol všeho druhu. To vše dělá z tohoto filmu skvělou podívanou, na kterou si vždy rád udělám čas.

• 5.2.2009  01:53

Nejslabší článek Mad Maxe. Ale mohlo být i hůř....

• 5.2.2009  01:53

Dvojice Murtaugh a Riggs nemá snad jedinou chybu. Každý je úplně jiný, ale dokonale se doplňují. Tento film odstartoval vynikající sérii akčních filmů Richarda Donnera.

• 5.2.2009  01:51
    Kutil Tim (TV seriál) (1991)

Al " niňo " Borland

• 5.2.2009  01:33
    Tajný agent Jack T. (1997)

Příšerné kožené sako a závěrečná oprava dřevěného schodiště. Vrcholná hrůznost v podání Stevena Seagala. Po Přepadení v Pacifiku už neměl nic točit.

• 5.2.2009  01:32

Rozhodně Seagalův nejlepší film. Vždy si vybavím pološíleného důstojníka Krilla a jeho plivnutí do bujabézy.

• 5.2.2009  01:28
    Wyatt Earp (1994)

Jak říkal Wyattův otec " rodina je to nejdůležitější "

• 5.2.2009  01:28

Veliké očekávání.....Veliké zklamání!!!!!!!

• 5.2.2009  01:27

Tento film jsem viděl jako malý kluk a i přes rychlo dabing jedním hlasem (který snad znají všichni kteří tento snímek viděli) se mi vtiskl do paměti. Ninjové v černém oblečení a kuklách, bojové scény, do té doby jsem nic podobného neznal.

• 5.2.2009  01:18

Na to, že McClanea po celou dobu bolela hlava, podává vynikající výkon. Přidáme k tomu Zeuse a starou známou Gruberovic rodinu a máme tu parádní akci, která rozhodně nedělá hanbu předchozím dílům.

• 4.2.2009  16:53

Ani jeden z těchto mimozemšťanů si todle nezaslouží!!!!!!!!!!

• 4.2.2009  16:10
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

" Nachystejte uzenáče!! Na snídani jsem zpátky! "

1 2 následující >>