Božská relikvie 2 (1991)

1* za kusky, ktore v inak po vsetkych strankach debilnom filme Jackie stvaral.

Úsvit planety opic (2014)

Za 10 rokov ludia stratia to, co im za tie tisicrocia dala evolucia - logicke a strategicke myslenie. Na druhej strane opiciam tych 10 rokov staci nato, aby to ziskali. A tak je zrejme, co by sa malo v tretom diele stat. Pretoze ak budu ludia jednat tak nezmyselne, ako jednaju, ine si zrejme nezasluzia.

Andrea za hranicou (2014) (seriál) odpad!

Priznam sa, ze hviezdicku som dal len preto, ze Andrea pekne vyzera. Je to povrchne a sovinisticke, viem. Nerozumiem, co je temou dokumentu. Dievca z dediny pride do kulturne a tradiciami totalne odlisneho sveta a caka, ze najde obraz sveta kompatibilny so svojou dobrou, europskou, domacou dedinkou a ono to tak nie je? To je ta tema? To si mohla pozriet fotografie na internete. Dnes, v roku 2014, uz nie je "exoticke", ze niekto papa hmyz, ci psa. Som sklamany. 19.02.2015 "20 - Sme v stredoamerickej krajine Honduras." Neurotickejsiu zensku som fakt nevidel, beriem hviezdicku. Klobuk dole pred kameramanom, ze ju niekde z clna nezhodil.

Sex ve městě (2008)

Neuveritelne povrchny a hlupy film. Pevne dufam, ze neexistuje zena, ktora by v tom hladala nieco viac, ako tichu zavist zo satniku Carrie a jej zarobkovej cinnosti. Tu 1* davam za, zrejme, pekny luxus.

Oscar (1991)

Musim sa priznat, ze ked som to videl po prvykrat, bohovsky som sa narehotal. Na druhykrat som sa cudoval, preco.

Sněhurka - Příběh hrůzy (1997)

No, kym si nechceli dat trpaslici snezny grupak, bolo to tak na 2*. Vo vseobecnosti taky nepodareny ani horor ani rozpravka. Sigourney Weaver tomu tu jednu * pridava. Takze 2.

Kouzelná romance (2007)

Spolocnost Disney si vyborne vystrelila sama zo seba. Parada.

Jmenuji se Khan (2010)

Razia Khan: Remember one thing, son. There are only two kinds of people in this world. Good people who do good deeds. And bad people who do bad. That's the only difference in human beings. There's no other difference. Understood? What did you understand? Tell me. Tell me Rizwan Khan: Good people. Bad people. No other difference. Znie to z v dnesnej dobe, ako klise, ci fraza? Vsak znie. A to je ten problem. Po skonceni filmu si clovek o to viac uvedomi, ako daleko sme dostali na ceste k medziludskej apatii.