Město (2010)

Před Affleckem můžu akorát smeknout. Perfektně zrežírované i zahrané a na nudu nebyl prostor. Pořád jsem si říkal proč je mi sympatický Jeremy Renner, pak mi došlo, že mi připomíná Pavla Kuku. Přišlo mi to jako taková směsice Bod Zlomu a Nelítostný souboj. Doufám, že Affleck bude v režii pokračovat, našlápnuto má dobře.

Generation Kill (2008) (seriál)

Výborný seriál. Jediné co mi vadilo, že jsem se chvílemi neorientoval, co se vlastně děje a spoustu ať už zkratek nebo těch vojenských termitů jsem prostě nechápal. Jinak tenhle seriál se nevyžívá v nějákých brutalitách, jako jsou ustřelené hlavy a vyhřezlá střeva, ale spíš v reálnosti a snad i objektivitě. Všechny díly jsem dal prakticky na jeden zátah, takže ke konci už jsem často pokukoval na hodinky. Kdybych se ale díval tempem díl za týden, tak si asi ukoušu nehty i s prstama, jak bych se těšil. Respektuji cizí názor, ale pokud někdo, jako Chupacabre, hodnotí odpadem, tak nechápu, že se na to vydržel dívat 7 hodin.

Bio Ráj (1988)

Naštěstí jsem viděl jen tu sestříhanou verzi, jinak bych asi šel s hodnocením níž.

Rodinná oslava (1998)

To byla teda oslava jak řemen. Ve čtvrtek jedu na oslavu babiččiných 80.narozenin a jestli tam někdo něco podobnýho vytáhne, tak rovnou odcházim. Tolik autentické to zas nebylo, protože oslavenec by správně byl rakušák a musel by mít knírek. A teď pro ty, co film ještě neviděli - film se rozjede až po půl hodině, do té doby se nedělo vůbec nic a já uvažoval jestli to nemám vypnout. Jakmile ale nabere tempo, tak se vydržet dá. Celkově si myslím, že podbné filmy, co se tváří nezávisle, jsou hrozně přehodnocené a že toto do top filmů rozhodně nepatří...tak po čtvrtku to dopadlo dobře, nikdo u nás v rodině nikoho nezneužívá, nebo se k tomu aspoň nikdo nepřiznal.

Okresní přebor (2010) (seriál)

Tak tady se teda sešla sestava... Fakt po dlouhý době, na české poměry, luxusní seriál.

Zátoka (2009)

To je jedno jestli je to slepičárna, jatka, Osvětim nebo Taiji. Takže být naštvaný na japonce stejně nemá cenu, všichni jsme jedna pakáž ať už je to žluťák, běloch nebo negr. Lidi obecně jsou prostě hovada a to nejsem žádnej levičák nebo Greenpeacák. Nedělám si srandu, ale když jsou ti delfíni tak chytří a umějí mezi sebou komunikovat, tak nechápu že jim tam pořád do té zátoky plavou...? Fakt to nechápu, protože podle mě delfíni umí daleko chytřejší věci než si říct, že tam lézt nebudou, když je tam japonci masakrují takhle hrubým stylem. Slabší povahy by se asi dívat neměly.

Doktor Smrt (2010) (TV film)

Pecka, která jako TV film bohužel asi spoustě lidem unikne.

Interstate 60 (2002)

Viděno dvakrát a dvakrát jsem z toho měl blbou náladu, ani nevím proč.

Katka (2009)

V půlce filmu jsem si vzpomněl, že chci vidět D-tox se Slyem. Co k tomu říct, no...já ani nevím, jaká je Třeštíková dokumentaristka, ale matriál má teda docela slušnej. Když už na lidi, jako je Katka platím, tak jsem aspoň rád, že vím, jak se mají. Jediné sympatie, které jsem ke Katce a tomu cigošovi měl, byly, že měli rádi a chtěli do péče tu dceru. Nadruhou stranu, jsem jim to hrozně nepřál, protože zlatej děcák, než vyrůstat u takových špín. I když další otázka je, co to dítě musí být za mutanta, při její životosprávě v těhotenství. Hodnotí se tady filmy, takže nebudu psát úvahy o tom, jak bych, být diktátor, vlakem naposílal tyhle lidi na ozdravovný tábor do jistého městečka v Polsku. Dokumenty Třeštíkové za zkouknutí rozhodně stojí. Jinak nechápu jak jí mohli diagnostikovat hepatitidu C a potom jen A a B. Já měl totiž áčko, tak mě to celkem zajímá a žil jsem v tom, že C nejde vyléčit.

Krokodýl zabiják (2007) (TV film) odpad!

Teď jsem úplnou náhodou narazil na dva klenoty po sobě. Jeden o žralocích a druhý o krokodýlovi. Tohle se prostě nedá popsat, totální sračka a dno jaké kdo může natočit. Madsen má vedlejší roli a dá se vydržet, takže ta jedna hvězda je asi za něj. Jinak totální průser a.... a seru na to, co bych tady rozepisoval. Teď sem si to rozmyslel, protože i jedna * je moc - dávat to jenom za Madsena nebudu, jen protože jede hroznej rokenrol styl a že byl dobrej v Gaunerech. Hanba mu, že na tuhle roli vůbec kývnul.