Bláznivá mise 3 (1984)

Opět, jako u předchozích dílů, trapnost dotažená do maxima. Ty číňani jsou prostě jiný, co víc na to říct. Ona je to sice parodie, chápu to, ale ta trapnost jde do tak hrubého extrému, že se to až nedá a to jsem v tomhle směru hodně nad věcí.

Glimmer Man (1996)

Tenhle film jede napříč všemi možnými žánry. Díky super hláškám je řízlej také komedií a mezi sympaťáky Seagalem a Wayansem to fakt funguje. Jedna z nejlepších seagalovek.

Jackass 3 (2010)

Superzábavné, ale jedna věc mi teda vadí hodně. Tihle chlapíci musí být strašně otrlí a tak nechápu, jak pořád blejou. Kameraman se poblije při pohledu na hovno(?) a Steve-O, kterej je podle mě největší maniak hodí šavli, když si kousne do jablka, který mělo to tlusté prase v prdeli. Uznávám, že je to humus, ale prostě jim to nevěřím. Jo a ten týpek s těma prdama neměl úroveň a byl trapnej. Jsou to debilové, ale musím říct, že mám všechny docela rád. Navíc tu zazněli Cock SParrer.

Rec 2 (2009)

Zombie horor protkaný satanismem, takže laskomina pro milovníky žánru. Zatím si drží úroveň prvního dílu, takže na třetí díl se fakt těším, ale bojím se, aby série nezačala vykrádat sama sebe a aby se to nezvrtlo jako u SAW, ze které se stala sračka. Klasická produkce hororu bývala itálie, ale španěláci se pěkně vytáhli a držím jim palce.

Rocky IV (1985)

Role, která DL zákonitě musela katapultovat mezi akční elitu. Po jedničce jednoznačně a neohroženě nejlepší díl.

Mstitel (1989)

Všechny Punisheři se podařili. A tohle je navíc jedna z nejlepších rolí, kterou Lundgren kdy ztvárnil. Dost se divím, že po takhle skvělém filmu se čekalo až do roku 2004 než se natočil Kat. Škoda, při takto vysoké úrovni se mělo pokračovat dalšími díly a Dolfa si teď všichni mohli spojovat s Punisherem, stejně jako třeba Slye s Rambem.

Sedmá pečeť (1957)

Doteď jsem si myslel, že mám jen smůlu na Bergmanovy filmy a furt věřil, že přijde nějáký, u kterého pochopím, proč ho všichni tak žerou. Po tomhle filmu už ale nad tímhle pánem lámu hůl a vím, že ho nikdy nepochopím. Hlavně Smrtka, ale i rytíř a jeho podržtaška se mi líbili, ale tím to zhaslo a já už se jenom nudil jak svině. Jen dodám, že DVD jsem koupil za 7,- Kč v Levných knihách a jestli tam ještě něco od Bergmana uvidím za podobné peníze, tak si to už nekoupím. Pro mě je to stejné jako u Andreje Rubleva, ale tady je alespoň normální stopáž. I když i to bych zkrátil minimálně o ty nablblý kejklíře nebo co to bylo. Navíc bych to chtěl v dabingu, protože ta švédština je celkem hnusná řeč a číst ty únavný dialogy mě ničilo. Tohle už je demence, uznávám, ale fakt k tomuhle "veledílu" nechovám žádnou pseudoúctu. Od Bergmana jsem viděl 3 filmy a všechny stály za hovno. A po tomhle filmu si ještě navíc myslím, že byl vadnej.

Muž s cejchem smrti (1990)

Grandiózní akčnák z rané éry SS, kdy láme kosti hnusnejm dredařům a stíná je hlava nehlava. Líbil se mi přesun děje na Jamajku a její vyobrazení jako hnusné země, která si nic nezadá co do srovnání s afrikou. V dnešní době si každej tatar s pletenym úlem na hlavě při slově Jamajka představí Boba Marleyho, Usaina Bolta či zimní olympijskou bobovou výpravu a ne jednu z (mimo letovisek) nejhnusnějších zemí na světě. Seagal se toho prostě nebojí. Kurčatow: napsal jsi to dobře a výstižně, ale na to nemusím být ani američan.

4teens (2011) (seriál)

Viděl jsem kousek a bylo mi u toho normálně stydno. Nehorázná žumpa, která má jednu jedinou výhodu a to, že v té strašné trapnosti je to nechtěně zábavné. Tedy pokud máte taky tuhle zvrhlou zálibu. Kdo tenhle hnůj vyplodil, tak by se měl držet od kamery co nejdál a vyhýbat se jí jak čert kříži. Vedle pana režiséra Pinďourka je totiž i Zdeněk Troška originál Spielberg. I když jak se říká "Z hovna bič neupleteš" a tady opravdu není z čeho brát. Scénář strašnej a herci hrajou poměrně špatně, ačkoliv u dětí bych čekal, že to bude i horší. Ještě jsem si vzpomněl, na jeden klad a to, že tu hraje pár docela pěkných žákyň, které bych ale stejně viděl raději v nějákém pornu se školačkama. Hodně nesympatická postava je také ten třídní gay černoch nebo mulat nebo co to je, jak mu začíná nějákej afrokvěták někde asi v třetině hlavy. Kde tuhle obludnou bytost vyhrabali...? Odpad dávat nebudu, protože chápu, že to není určeno pro mě, ale jinak to zatím vypadá na odpad jak vyšitej a současných 52% je samozřejmě nesmysl.

Tažní ptáci (1983) (TV film)

Stejně dobré a možná i o chlup lepší než první díl - tady zahrál nejen Menšík, ale hlavně Brodský. Bróďa byl skoro na ránu, jakl měl celou tu léčbu s prominutím u prdele a bylo mu fuk, kdo ty jeho průsery odnese. Nenávist Somra k němu jsem tedy docela chápal. Menšík je opravdu perfektní a nejlepší jsou jeho jedovaté hlášky. 83%