Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Dokumentární
  • Krátkometrážní
  • Komedie
  • Animovaný
  • Akční

Biografie (6)

Miyavi (herec / účinkující)

03.08.2012

Celým jménem Takamasa Ishihara, který je lépe známý pod jeho uměleckým jménem Miyavi. Miyavi je japonský Visual Kei rockový hudebník, který vystupuje jako sólový kytarista, který si získal uznání po celém světě pro jeho nekonvenční styl hraní na elektrickou kytaru.Miyavi se narodil v Nishikujo v Japonsku roku 1981. Říká, že… (více)

Ngawang Choephel (režisér / scenárista / skladatel)

01.08.2012

Ngawang Choephel je tibetský etnomuzikolog, filmař a politický vězeň, který se narodil v Tibetu v roce 1966. V roce 1968 během Čínské kulturní revoluce jeho rodina uprchla do Indie. Ngawang šel poté do USA studovat etnomuzikologii prostřednictvím Fulbrightova programu na Middlebury College v letech 1993 a 1994.Ngawang se vrátil… (více)

Lars Monsen (herec / účinkující)

01.08.2012

Lars Thorbjørn Monsen se narodil v Oslu v roce 1963. Je to novinář a dobrodruh, který má silné kořeny v Severním Norsku. V roce 1988 absolvoval studium učitele pro základní školy, jako učitel pracoval dva roky, poté se rozhodl stát se dobrodruhem, od roku 1991 podnikal výpravy po Norsku, Kanadě i Aljašce.Celkem Lars Monsen… (více)

Ed Wardle (režisér / účinkující / kameraman)

06.05.2012

Edmund Wardle se narodil dne 29. prosince 1970 na skotském venkově a už jako malý si našel cestičku k horolezectví a se svým bratrem chodili po zdejších lesích, kde tábořili a lovili zajíce. Ed Wardle je nezávislý skotský televizní producent, režisér, kameraman, fotograf a dobrodruh, který vystudoval Scott Sutherland School… (více)

Ray Mears (herec / účinkující)

16.09.2011

Dobrodruh a milovník přírody, který si za posledních deset let dokázal po celém světě vydobýt uznání odborníka na bushcraft a přežití v přírodě, to je Ray Mears, člověk který má blízko k lidem i přírodě.Paul Raymond "Ray" Mears se narodil 7. února 1964 v londýnské čtvrti Kenley. Jako malý se vydával do přírody kde sledoval… (více)

Anastasia Baranova (herečka)

11.02.2009

Narodila se 23. dubna 1989 v Moskvě jako jedináček. Již jako malá dělala modelku v Moskvě a Minnesotě. Když jí bylo pouhých devět přestěhovala společně se svou matkou Atou do Spojených států, její angličtina byla vynikající a proto mohla chodit do normální americké školy, také chodila na lekce hovorové angličtiny, které ji… (více)

Reklama

Reklama

Reklama