• Krátkometrážní

Bob Lazar: Oblast 51 a létající talíře (2018)

Dokument svým pojetím vyvolává v divákovi pocit dramatičnosti, až post-apo atmosféry, která by se dala s přehledem vtěsnat svým "skutečným obsahem" do 1/3 délky dokumentu. Naprosto chaotické a nevěrohodné vsuvky svým amatérským zpracováním sráží zajímavou výpověď Boba Lazara.

Černé zlato (2018) (TV film)

Velice zajímavý a cenný dokument mapující život havířů za komunistického režimu, který nebyl vůbec jednoduchý a mnohé to stálo život při plnění nesmyslných předsevzetí v extrémních podmínkách štol, které měli jen půl metru výšky. Černé zlato pojednává o tehdejším životě v nesmyslném a hloupém režimu, kde se kladl důraz na těžký průmysl, neefektivní ekonomiku a vykonstruované politické procesy.

Divoké Chile (2018) (seriál)

Dokumentární třídílný cyklus z produkce National Geographic prezentuje faunu jihoamerického Chile od severu po jih, od hor po hlubiny oceánu. Seznam dílů: Díl.1 - Na konci světa, Díl. 2 - Zelená země, Díl. 3 - Život bez vody.

Elon Musk: The Real Life Iron Man (2018)

V kostce se jedná o Chvalozpěvný dokument o Elonovi Muskovi, nic víc, nic míň. Proti Elonovi osobně nic nemám, přinesl světu spoustu úžasných věcí, jen nemám rád dokumenty, kde je divákovi vnucován jediný pohled na danou tematiku.

Hitlerova říše: Poválečný plán (2018) (seriál)

Dokumentární cyklus mapující poválečné plány i předválečné ideologie třetí říše, které přinesli hodně zajímavých myšlenek i přísnou disciplínu a sledování, které ovšem byly zapomenuty i zastíněny krutostí druhé světové války. Dovolená dostupná pro dělníky, výletní plavby, kulturní představení i zdravý životní styl či olympiáda, to je jen malý výčet z velkého množství informací, které tento cyklus přináší a svým obsahem je i jedinečný, jelikož prezentuje informace které jsou málo známé či dokonce neznáme.

How It Ends (2018)

Post či Pre Apokaliptická Road Movie, která diváka zavede na cestu napětí a očekávání z toho co přijde za další zatáčkou v jízdě za rodinou na druhé straně Spojených států, které postihla neočekávaná katastrofa neznámého rozsahu.

Kibera: Příběh slumu (2018)

Menší sonda do keňského afrického slumu Kibera u Nairobi očima místního mladého fotografa, který diváka provede komunitou tohopto slumu a jejím životem.

King Skate (2018)

Totáč, punk a skate. Užasný soundtrack, který jen podthává atmosféru a dobu, která sice něpřála nikomu, ale i přesto v ní dokázali nekteří žít, alespon částečně svobodně a vytvořit si svou vlastní Ameriku a západ i v čechách.

Lesy naší Země (2018)

Forests of Our Earth představuje ucelený dokument o lesích napříč celou naší planetou, jež provází doprovodný komentář, vysvetlující životní koloběh i fungování lesa po stránce fauny i flory. Velice povedené záběry přírody, slow-motion ukázky i doprovodné animace lesů i zvířat.

Libenjyeo (2018)

Libenjyeo je filmem o odplatě za mrtvou ženu a dceru, kde se mluví z části anglicky, což je spíš trapné a stojí tu jeden super policajt proti všem, prostě jen mlátička s nulovým příběhem. Jediné co stojí za zmínku, jsou propracované bojové pasáže a záverečná 10 minutová bitka.