• Krátkometrážní

Kdo přežije - Afrika (2001) (série)

Trošku slabší než předchozí díly, u mě především díky soutěžícím, kteří mi tam prostě nesedli a i když je Afrika krásnou zemí, Survivor: Africa mě moc nezaujal. 60%

Kdo přežije - Austrálie (2001) (série)

Nové prostředí, tváře i úkoly, které vedou k vytoužené odměně 1 milionu dolarů. Oproti první sérii v Borneu, je Austrálie více dramatická, akčnější a na oko méně konspirační. Zatím nejsympatičtější sloučený kmen. Ta hladovka byla opravdu drsná a já bych to asi nevydržel, jelikož bez jídla jsem jak pes. 75%

Killeodeului suda (2001)

Zajímavá svižná Akční Komedie, která pobaví i napne. Výborný soundtrack 10/10 a charismatičtí herci 9/10. Film který se snaží vytěžit maximum se zajímavého nápadu a daří se mu to na výbornou. Celkově dobře pojatý a hodně vtipný. Příběh o čtveřici nejlepších zabijáků, které obměkčí televizní reportérka a oběť v podobě krásné sympatické těhotné ženy . 75 %

Kroužek sebevrahů (2001)

Matoucí, drsný a šokující snímek . . . Začínající tak kontroverzní scénou a natočen skoro poloamatérskou kamerou, brutalitou s japonským popíkem - ano to je Suicide Circle. Film rozhodně nenechá klidného nejednoho diváka. A co si o filmu myslet, měl nějakou pointu nebo poselství ? Vše již napsal za mě Matty, velmi rozsáhlým komentem. Některé filmy se hodnotí a komentují obzvlášť těžce a SC je jeden z nich. Jedna z mála věcí, která mi vadila byl konec filmu a extrovert Genesis v bowlingové hale. Závěrečná píseň skupiny Desert, kterou ve svém komentáři cituje Molotov je vše říkající a není k němu již dále co vykládat. Desert Ending Song 75%

Lara Croft - Tomb Raider (2001)

Sice to s tím "cool" efektem drsňačky Lary trošku přehnali, ale zas tak špatné to není. Každopádně vystavět film na slávě počítačové hry se moc nepovedlo a nejzajímavějším artiklem je skutečně jen a pouze Angelina.

Lexi (2001)

Video ke zhlédnutí ZDE.

Noir (2001) (seriál)

Pro mě jedno z nejlepších anime vůbec, příběh je parádní a soundtrack je neuvěřitelně dokonalej, až mi to vyrazilo dech. Co více psát a chválit, když už vychváleno a popsáno bylo vše. Příběh 80%, Hudba 120%, Kresba 60%, Atmosféra 110% = zážitek 100%.

Ošklivka Betty II: Ecomoda (2001) (seriál) odpad!

Paráda, druhá řada telenovely ... asi měli v Kolumbii výprodej filmových pásků, tak si řekli ... proč nenatočit Betty II? Nebyl jsem si jist, jestli měl název ošklivka betty již na začátku odradit i otrlé diváky, ale u pokračování veleúspěšné komorní důchodové série jsem se pevně utvrdil v tom, že ano. Nesmyslné pokračování, již tak bezduché první série.

Pearl Harbor (2001)

Začátek druhé světové války pro Američany v Pearl Harboru byl jistě děsivým zážitkem, který zažehl začátek konce 2 světové války po vstupu USA do tohoto konfliktu. Bohužel přestyliziovaný děj je spíše milostným trojúhelníkem. než skutečným svěděctvím o běsnění v Pearl Harbor a tím se pro mě i mění trošku zařazení filmu, bylo to asi jiné než jsem čekal, ale rozhodně pro mě film nebyl zklamáním.

Přízraky války se Stevem Irwinem (2001) (seriál)

Trošku jednodušeji a hlavně netradičně vyprávěný dokument o 2.světové válce v tichomoří, kde se výpovědí vojáků, kteří tu bojovali nedočkáte, jak již napsal radek.896 a prezentace Stevena Irwina připomíná spíše klukovskou hru na vojáky(snaha o rekonstrukci bitvy). Přesto bych vyzdvihl nadšení Steva, který proleze kdejaké křoví, jen aby zde našel zarostlé letadlo, staré kulometné hnízdo, či jinou zajímavost a připomínku války. 55%