Moucha (1999) (seriál)

na tomhle stupidně skvělým seriálu jsem díky Supermaxu vyrostl.. některé její díly jsou opravdu nezapomenutelné..

Vánoční prázdniny (1989)

S filmem Sám doma asi nejklasičtějsí vánoční komedie. Viděl jsem to nepočítaně mnohokrát, ale pokažde si na to udělám čas abych se na to podíval a vždy mám během toho ten stejný přitroublý úsměv jako každý rok :)

12 úkolů pro Asterixe (1976)

nejlepší animovaný Asterix.. vlastně.. nelepší Asterix vůbec. Nevím jestli je to tím námětem nebo tím jak je to namalované.. netuším.. prostě to má něco do sebe jako celek. Takové to kouzlo. Absolutně jdu vždy do kolen skoro hned na začátku, když Ceesar řekne Brutovi, ať nechá ten nůž na pokoji, že by si mohl ublížit..

60 sekund (2000)

co je lepší ? Milovat se nebo krást auta ?? Milovat se při kradení aut !!

Fighter (2010)

Film The Fighter sbírá ocenění jako na běžícím pásu, na začátku roku si odnesl dva zlaté glóby a získal sedm nominací na Oscara. Díky tomu je právem považován za jeden z nejlepších filmů roku. Chtěl bych opravdu vyzdvihnout Christiana Balea, jak on zahrál Dickiho Eklunda to bylo opravdu neskutečné. A právem je díky tomu nominován na Oscara a popravdě se stal v jeho kategorii pro mne největším favoritem. Ty jeho gesta během filmu, a to i jak se chová a nesmím zapomenout na to jeho skákání z prvního patra do odpadků. Prostě paráda! Film sice není další Rocky, nebo Zuřící býk, které se v tomto žánru stali legendami, ale i tak se určitě velmi rychle zařadí hned za tyto dva velikány po bok Těžké Váhy. Skvělé boxerské drama!

Londýnský gangster (2010)

Když jsem šel do kina, věděl jsem, že mne čeká asi něco dobrého. Ale že to bude až takováto bomba, to jsem nečekal. Určitě se najdou chyby, to bezesporu. Monahan si zde zahrál na Tarantina, sice slabšího Tarantina, ale i tak velmi dobrého. Všichni herci do této skládačky zapadli a Monahan přesně věděl co od nich chce. Colin Farrell byl chladný, uvěřitelný a předvedl zde skvělý herecký výkon, pro mne tedy zcela určitě jeho nejlepší herecký výkon vůbec. Role mu padla jako kdyby byla ušitá na míru přímo pro něj. Na něho opravdu stojí za to, se jít podívat na tento snímek do kina. Vše podporuje skvělá hudba.

Čelisti (1975)

Vždyt je to tak super film.. skvělý Shaw v roli Quinta a hlavně ta melodie která všechny napadne vždy v létě když vlezete do moře !! Vždyt víte co myslím,. tudum.. tudum..

Cesta do Ameriky (1988)

Policajti z BH jsou dobrý, ale Záměna a Cesta do Ameriky jsou nejlepší Murphyho a hlavně Landisovo filmy,. Cesta do Ameriky se pro mne stala komediální klasikou !!

Pošetilost mocných (1971)

pro mne zcela určitě nejlepší komedie kterou znám, navíc s nelepším komikem vůbec !! Ty jeho bambulky na tom klobouku, nezapomutelný. Kdyby jsme měli i my takovéto ministry.. tak by mi to vůbec nevadilo. ... Zlato, zlatíčko. Je čas vstávat, ranní ptáče dál doskáče.. Zlaťák chybí !!