Hodný, zlý a ošklivý (1966)

Co dodat ? všechno už tu řečeno bylo. Nejameričtější filmový žánr a nejlepší filmy v něm udělal Ital. Leone ty westerny prostě uměl, a tohle..?? tohle je nezapomenutelná a výborná klasika v čele s Eastwoodem, Van Cleefem a Wallachem. Vše podporuje výborná a hlavně vystihující hudba a některé záběry jsou nezapomenutelné !! prostě nejlepší western.

Zjizvená tvář (1983)

Patřím k těm lidem, kteří řadí Scarface na stejnou úroveň jako Kmotra, né-li výšše. Herecký výkon Al Pacina v roli Tonyho Montany, nepopsatelný !!

Na ostří nože (1997)

Pro mnoho lidí absolutně neznámý film, pro mne..skvělá podívaná !! Výborný Hopkins, nádherné exteriéry a Bart předvedl stejně dobrý výkon jako v medvědovi.

Avatar (2009)

Rád bych řekl jen dvě slova ,, ABSOLUTNĚ FANTASTICKÝ " ale to prostě nejde. Pro mne nejlepší film za posledních pět let. Ano byl tu Temný Rytíř, Gran Torino a mnoho dalších výborných filmů, ale tohle je prostě něco jinýho. Tohle tu ještě nebylo. Naprosto obyčejný příběh a zfilmován tak brilantně, chvílemi jsem se kochal nádhernou přírodou a stal se součástí kmene Navi, za další chvíli jsem se nechal unášet příjemnou hudbou, všechno mělo spád a bylo to bez jediného hluchého místa. Cameron to měl vše propracované do sebemenšího detailu. Troufám si tvrdit, že tento snímek se může v klidu porovnávat s ostatními obry světové kinematografie proto dávám 100%.. a jsem moc zvědav jak chce někdo tohle v žánru SCI-FI/ FANTASY trumfnout !!!

Zombieland (2009)

Tak tohle bylo fakt dobrý,.. moc jsem se bavil. Skvěle do sebe zapadly dva žánry,. dobře obsazený, vtipný. No a grimasa Woody Harrelsona, když na konci dostal svojí tyčinku.. to sem byl v křeči. Dokonce jsem i zjistil, že zombie se dá zabít i jiným způsobem než ranou brokovnicí do hlavy, ale třeba pianem, zahradními nůžkami, baseballovou pálkou :) Dávám 80 %

Pařba ve Vegas (2009)

ukrást policejní auto, najít v kufru nahého asiata, v koupelně mít tygra, ve skříni batole, oženit se, ze sázky si vytrhnout zub a do toho ztratit kamaráda... to byla asi dobrá párty.. no a co teprve ta kocovina ! Co se stane ve Vegas zůstane ve Vegas, až na sifla ten se vrátí s tebou :)

Gran Torino (2008)

starej dobrej Clint mne posadil do křesla, a pustil mne z něj až na konci filmu.. tohle sem nečekal. Smekám klobouček hodně hluboko !

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Absolutně nejslabší z celé ságy o kouzelnickém učni. Filmy měly vzestupnou tendenci až do tohoto dílu. Abych řekl pravdu docela jsem se na něj těšíl a když sem vyšel z kina byl jsem zklamaný, některé části mně bavily a u jiných sem se strašně nudil, jedna z věcí která se mi líbila je ta temná až ponurá atmosféra... škoda... snad poslední dva díly budou lepší...

Dokonalý trik (2006)

Naprosto dokonalý film, od začátku až dokonce jsem se nenudil. Film mně vtáhnul do svého děje a od televize mně pustil až na konci. Vybrání dvou hlavních postav ( Bale a Jackman ) si myslím, že byla ta nejlepší volba, nedokážu si tam představit nikoho jiného. To napětí a rivalita mezi nimi, brilantně zfilmováno a zrežírováno. Rozhodě patří s Temným Rytířem mezi dva nejlepší Nolanovi filmy. Film, který mně bavil a rád se na něj podívám znova, a znova a klidně znova proto dávám 100%.

Lovci lvů (1996)

Tenhle film se mi moc líbí, krásně natočené podle skutečné události. Je zde vidět jak má Afrika krásnou ale i krutou přírodu zároveň. Podle mně jedna z nejlepších rolí Val Kilmra,. A Michael Douglas v roli mazáckého lovce, taky pěkná volba. Dobrodružný a strhující zároveň. Čtyři hvězdy jsou tedy určitě dostačující.