Pařba v Bangkoku (2011)

Jednička byla famozní o tom není pochyb. Od dvojky už jsem logicky tedy tolik nečekal, ale i přesto mne nezklamala. Od začátku až do konce jsem se bavil, a to by u komedií mělo být. Zcela zasloužených 80%

Světová invaze (2011)

V nějakém časopise nebo rozhovoru na internetu jsem četl, že režisér chce udělat úplně odlišný snímek o setkání lidské rasy s emzáky. No.. tak to bych mu chtěl vážně pogratulovat, povedlo se !! Tento snímek je opravdu odlišný :)

Černá labuť (2010)

film je rozhodně zajímavý co se týče tématu. Vtáhne vás a drží díky výborným hereckým výkonům včele s Natalie Portman a Vincentem Cassel. Všechny variace Čajkovského hudby byli brylantní, ale to bohužel nedělá dobrý film jako celek !! Nevím jestli to přijde jenom me, ale Darren Aronofsky točí filmy pořád stejným stylem. Ano ze začátku to bylo u jeho filmů velmi zajímavé, ale postupem času se to stává nudné. Jednou a dost, nevím jestli tento film budu mít potřebu vidět víckrát !! 70%

Nagano 1998 - hokejový turnaj století (1998)

O tomhle by měl vzniknout Hollywoodský trhák, jak se podceňovaná parta kluků okolo hvězd Jágra a Haška dostala na samý vrchol ,, turnaje století ". A komentování Roberta Záruby - nezapomenutelné. ,, Otevíráme zlatou bránu olympijského turnaje. Jsme olympijští vítězové. Přepiště dějiny česká republika vyhrála zimní olympijské hry v ledním hokeji "

L. A. - Přísně tajné (1997)

Viděl jsem to po hodně dlouhé době, a až ted jsem si uvědomil jak je tento film chytrý. Do samého konce Vás drží v nerozhodné situaci, jestli se přiklonit na jednu či druhou stranu a najdenou.. zvrat o 180 stupňů !! Výborná kamera a herecké výkony jak by smet.. Russell Crowe snad dokáže zahrát úplně všechno !! Rozhodně jeden z nejlepších filmů !

Červený drak (2002)

Výborná první půl hodinka nenechá diváka v klidu, ale bohužel postupem času napětí upadá. Pro srovnání třeba ale s Hannibalem, je tento film o třídu né-li o dvě lepší !! Všichni herci odvedli dobrou práci, ale jeden vyčníval, a to Ralph Fiennes. On byl ten kdo ten film odtáhl. Celkově bych to shrnul na zcela zasloužených 75%.

Princ z Persie: Písky času (2010)

první film, který je natočený na motivy hry a není to propadák !! Sice od začátku kdy se začne něco dít víte až do konce co se stane.. ale to vůbec nevadí. Film vám to vynahradí nádherně graficky a místy i vtipnými natočenými scénami ( posledních 5 minut filmu je opravdu výborných !! ) a hlavně ústřední dvojicí ( Gyllenhaal a Artenton ) které se výborně doplňuje a řekl bych,že se svých postav asi nemohli dostat více.. Proto nemůžu dát jiné hodnocení než 70%.

Spojenec (2006)

Rozhodně nejlepší film Spika Lee, originální námět a výborně zvolení herci. Až po druhém puštění jsem pochopil jak je to chytrý a zároveň elegantní film, dobře byli i napsány dialogy mezi herci. Je zde krásně zobrazeno tzv. ,, ruka ruku myje " , já udělám něco pro tebe a ty na oplátku něco pro me.

Space Jam (1996)

BUNNY : Michaele, musíš nám pomoct. JORDAN : Ale já už basket nehraju. BUNNY : Jistě a já jsem shakespearovský herec.

Souboj Titánů (2010)

Jasně, do původního filmu to má strašně daleko úplně vším na co si vzpomenete od scénaře až po samotnou duši filmu, natočeno to bylo za necelé tři měsíce, a tak to mělo jediný úkol, a to vydělat peníze. A to se jim myslím povedlo. Tak pevně věřím, že si tvůrci nechají více záležet na pokračování, jinak ať nás Thor ochraňuje :)