Fantomas (1964)

Tento film, který jsem poprvé viděl v rané dětství, se nekompromisně se zapsal do mojí filmové databáze. Má skvělé postavy: Fandora, Fantomase a předevší komického instektora Juvva. Je to ale také, proto že se mi líbili Funésovy filmy. Tato klasika je spíše povinnou četbou v oblasti komedie.

Hudba z Marsu (1955)

Film se nedá porovnávat například s Vlastou Burianem, ale hercké obsazení na tu dobu je výborné. Vždy se zasměju scéně "Vystoupení".

Temný rytíř (2008)

Skvělé pokračování Batman začíná. Skvěle hraje také zesnulý Heath Ledger, který si po právu zasloužil Oscara.

Lovecká sezóna (2006)

Klasický americký "animáč". Zvíře se omylem dostane do volné přírody a neví jak přežije, ale hned zvířata z lesa zaženou pár lovců spolu s hlavním lovcem. A medvěd potom nechce zpět. Klasický předvídatelný konec.

Jak na věc (2002)

Velmi příjemný film, ve kterém se mísi pohoda s komedií. Příběh je zajímavý a myslím si, že i celkem reálný. Hugh Grant podal skvělý výkon znuděného playboye. Povedené jsou také dialogy, které postavy mezi sebou vedou. Jak na Věc je klidný, pohodý snímek na studené zimní večery. 80%/100%

Mimzy (2007) odpad!

Co k tomuto filmu dodat?? Pitomý příběh, amatérští herci a happy end na konec.

Skála (1996)

Je to jeden z mnoha povedených filmů Michaela Baye. Sean Connery v sobě opět probudil Jamese Bonda v trochu akčnějším filmu. Film má skvělé akční scény, napětí a velkou dávku humoru. Vřele doporučuji.

Rambo III (1988)

Asi nejhorší Rambo.Vím, že studená válka byla pro američany dost tvrdá, ale bojovat vždy proti rusům. Zdá se mi to trochu přehnané.

Rambo II (1985)

Docela dobré pokračování Ramba. Sylvester Stallone zase předvádí skvělé herecké výkony. Rozhodně doporučuji.