Rambo: První krev (1982)

Nejlepší Rambo z původní trilogie. Děj se zdá být reálný a ve filmu není americanismus. Jen těch akčních scén oproti další dílů série chybí.

Mr. & Mrs. Smith (2005)

Akční film natočen s nadsázkou. Brad Pitt a Angelina Jolie se na tyto role opravdu hodí.

Ošklivka Katka (2008) (seriál) odpad!

Další výmysl českých scénáristů!

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Blbý seriál s hnusnou Kateřinou Brožovou v hlavní roli!!!!

Comeback (2008) (seriál)

Bože, jak tenhle filmový svět skončí, když budou seriály pořád od sebe kopírovat. Toto je hlavní problém Comebacku. Má zvláštní vtipy i humor. Některé jsou povedené a některé nepochopitelné až blbé. Nechápu co na "fenoménu Comebacku" všichni vidí. Nechci seriál odsuzovat (viděl jsem většinu dílů), ale také vychvalovat. Na české poměry je to průměrný seriál, který nenadchne, občas naštve, ale nenáročný divák si u tohoto seriálu příjemně odpočine.

Vratné lahve (2007)

Celkem vydařený film Jana Svěráka. Film dobře vykresluje život důchodců, když nemají co dělat. Ikdyž scény se Svěrákovou "pominutou" myslí mi přijdou do tak dobrého filmu nevhodné.

Velmi křehké vztahy (2007) (seriál) odpad!

Chápu, že natočit v dnešní době něco uměleckého je těžké, ale to co v televizi předvádí herci VKV je neskutečné. Absolutně překombinovaný děj s absolutně nechtíc hrající herci. Prostě ODPAD! AŤ TUHLE PITOMOST ZRUŠEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přátelé (1994) (seriál)

Zábavnost a legrace od začátku dílu do konce. Hvězdy v seriál, zábavný děj, různost postav............ no prostě nejlepší komediální seriál, co kdy vznikl.!!!!!!