Princ a já 2 (2006) odpad!

Soap opera ve filmové podobě se skvělými vtipy, které každého rozesmějí.

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Nemůžu si pomoct, ale dvojka Transformerů mě mírně zklamala. Bylo to velmi zdlouhavé, hlavní či vedlejší představitelé až velmi moc vtipkoval a Michael Bay na můj vkus až moc parodoval Spielbergra. Překvapením byly vizuální efekty.

Transformers (2007)

Michael Bay je skvělý režisér a navíc ve spojení se Spielbergrem. Akční Sci-fi podívaná, vizuální efekty a mladý nadějný Shia LaBeouf. Tento film mi dost připomíná Terminator Salvation.

Hancock (2008)

Průměrná akční komedie s dobrým Willem Snithem v hlavní roli. Will se přesně na tuto roli hodí. Nevydařený závěr.

Babicovy dobroty (2008) (pořad)

Jiří Babica je velký odborník. Tak velký, že musí být na televizních obrazovkách v hlavním vysílacím čase.

Terminator Salvation (2009)

Bohužel. "Čtyřka" Terminátora už nemá to skvělou atmosféru, kterou vytvořil James Cameron. Christian Bale není špatný herec, ale tato role mu nesedla. Příběh na mě působí divně až skoro "béčkově".

Máte doma uklizeno? (2003) (pořad) odpad!

Skvělý pořad pro ty, co neumějí uklízet a nebo se jim nechce. Vřele vám porádí dvě staré báby, které se do všeho musí plést.

Pink Floyd: The Wall (1982)

Toto je absolutní vrcholné hudební dílo. Myslím si, že neexistuje lepší hudební film, jako je The Wall. Je pravda, že některé scény z filmu jsou velmi silné např. Když si Pink holí obočí a vlasy nebo ta psychedelika na konci filmu. Právě ta se skvěle sehrála s animací. Bob Geldof podle mě obstojně zazpíval píseň In the Flesh?. Vynikající je také druhé kytarové solo Davida Gilmura v písni Comfortambly Numb. Mě osobně se více líbila první polovina filmu.

Neviňátka (2008) (pořad) odpad!

Na tento pořad se dá koukat pouze se zavřenýma očima!

Den D (2008) (pořad)

Je velmi zajímavé sledovat, jaké pitomé projekty, někteří soutěžící přinesou.U některých dílů bych změnil žánr na komedie :).