Jak básníci čekají na zázrak (2016)

Já jsem byl velmi spokojen, Štěpán je stále ten Štěpánek, Kendy zřejmě trpí krizí středního věku, Rybová je sympaťanda. Až na ten masivní product placement je to zkrátka důstojné pokračování celé poetické série, můžou za to herci i neproměnlivý humor panů Pecháčka a Kleina.

Hráči se smrtí (1990)

Možná jsem si měl zjistit žánr, než jsem se na to podíval před spaním. Ale kromě amerického konce se mi to dost líbilo, leč jsem čekal něco jiného, protože si z dětství pamatuju, že jsem viděl prvních deset minut a myslel jsem si, že to je drama :D.

Resident Evil: Odveta (2012)

Zvláštní, jak tato série kolísá. Přišlo mi, že tento díl je vytvořen hlavně pro 3D a proto nemá moc zajímavých scén ani silný scénář. Snad bude konec série něco, z čeho si sednu na zadek.

Strážci - Watchmen (2009)

Inu, velmi příjemný film, leč jsem ho viděl na tři části, ale ani to mu neublížilo.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Na mě příliš překombinované, od Woodyho jsem viděl daleko lepší filmy.

Moonwalkers (2015)

Tomu filmu nepomohl ani zdrogovanej Ron Perlman, který se do role výborně hodil.

Tajemná řeka (2003)

Je to tak, zase jednou dávám pět hvězd za výborný příběh, režii ze staré školy, výborné tři hlavní postavy, která má každá hloubku a strasti, za dobré vedlejší role manželek, u kterých je také vidět, že nejsou ploché doplňky a také za to, jak je skvěle na konci vyobrazeno, jak všichni vnitřně zápasí s tím, co se stalo. Opravdu dobré.

Kinobox (1993) (pořad)

4* za starou verzi, ta se Čtvrtníček byla hodně velkej přešlap.

Odvážné palce (2009) (pořad)

Hodnotím jak Palce které jdou na streamu, tak i jejich starší vysílání, které bylo pouze v rádiu s Balďasem a Fukou - které jsou nepřekonatelné. Pro pamětníky řeknu jediné - Torque, ohnivá kola :D.

Fakjů pane učiteli 2 (2015)

Chtěl bych říct, že německou filmografii fakt nemám rád. O to víc mě sere, že dávám vysoké hodnocení :D. Myslím, že to proběhlo stejně jako u prvního dílu, vůbec jsem tomu nevěřil a pak jsem čučel přehršlem nápadů a opravdu vtipných momentů. Přesně takhle to dopadlo u dvojky, u které jsem navíc slyšel o kolik je horší, než předchůdce. Není to pravda. Uplně stejnej level. Určitě doporučuju.