Super Mario Bros. ve filmu (2023)

Je to dva tydny a vubec si to nepamatuju, dost me to zklamalo. Adaptace z roku 1993 nabrala časem kultovní status a je mnohem lepší

Puppet Master: Axis of Evil (2010)

Asi první díl, kde se dá mluvit o lidech jako o hercích. Sice ne dobrých, ale něco zvládají.

Puppet Master vs. Demonic Toys (2004) (TV film)

Sice z toho televize čouhá v každém záběru, ale je to taková bláznivost, že se dají v rámci série přivřít oči.

Puppet Master: The Legacy (2003) odpad!

Kdo chce vidět totální shit, nechť se dostaví k odkazu. Hodnotím pouze nove natočený "materiál", nikoliv vykradené předchozí díly. A to je vskutku na úrovni nižší, než amatérské. Trochu mi to připomnělo Cyborga 5, kde je však neumětelsky vse úsměvné. Tady je to jen pár scén z jedné místnosti, kde holka míří pistolí na staříka a ani ji neumí držet správně. Ztráta 70 minut, tento díl je vhodné přeskočit.

Hra na válku (1966) (TV film)

Film ma svoji sílu a myslim, že v dobe vzniku to byla vážně drsna zprava o potenciální realitě. Ovsem to je to, co mi ubírá na uveritelnosti, ta dobovost, tj. zpusob herectví, kdy je přehráváno a dotazy lidi, co by se stalo, znáte tohle? Všichni odpovídají naprosto stejně, dokonce i stejnými slovy. Ovsem to jsou jediné problemy, jinak bych tu dalsi hvezdu dal bez problémů.