Helena (2023) (TV film)

Film začíná sčítáním zlatých a platinových desek, aby po sdělení vysokého počtu Helena řekla, že si na tom nezakládá... A přesně v tomto duchu je celý film. Hlavni protagonistka se prezentuje jako obyčejná holka z lidu, leč v reálu je tomu jinak. Záměrně se zde neotvírají žádné kontroverze a že jich bylo, kromě Anticharty, jen aby se dalo najevo, že nebylo možné, aby ji podepsala a tim je vlastně bez viny.

60 sekund (2000)

Velká pecka, kterou jsem ve své době sjížděl jednou týdně. Cool režie a přesně vybraná hudba.

Vyšetřovatel (2022)

Krátký vhled na tribunal, který měl potrestat zločiny proti lidskosti v nedávné historii. Bohužel však jaksi chladný, dobové záběry jsou drsné, ale to je jediné, co vzbuzuje nějaké emoce. Myslím, že tuhle tema by si zasloužilo lepsi dokument.

Šílení kanibalové (2016)

Naprosto vyprázdněný film, který si o sobě mysli, že sděluje mnohem víc, než dokáže. Pravdou je, ze film táhne hlavní hrdinka a vzdy výborný Jim Carrey. Momoa je v pohodě, ale Reeves je tu absolutně zbytečný. Je tu je proto, aby pronesl dlouhý monolog s instantním moudrem plným prázdných slov. Vzhledem k řídkému výskytu dialogů by si film zasloužil zkušené střihačské nůžky.

Moje sestra vlkodlak (2000)

Nejdriv jsem byl dost skeptický, ale pak to bylo docela fajn, na kanadskej film az moc. Finále mě však dost nebavilo, nakonec fajn průměr.

The Rembrandts - I'll Be There For You (1995) (hudební videoklip)

Klip, který jsem si na DVD přátel přehrával pořád dokola, možná i protože to byl jediný bonus na každém DVD.

Šílenství (1994)

Carpenter je můj oblíbenec, ale Šílenství neni typ filmu, ktery bych měl rád. Je to ten druh filmu, kde si můžete přebrat libovolně, jestli to, co se tam děje je realita nebo výplod fantazie hlavní postavy. Což je nefér, nelibilo se Ti to? Tak jsi to nepochopil, mohli by říct tvůrci. Mnohem radeji mam, když se dějí věci nepochopitelné, ale autor vam na konci vyrazí dech zvratem, kde do sebe začne vse zapadat, to je mistrovství.

Rituál (2006)

Původní film jsem sehnat nemohl, tak jsem zkusil remake a nejak me to nevzalo. Myslim příběhově, jinak chapu, že by mě fandové originálu přemlouvali, abych se podíval na něj a ne na tenhle shit. Ale pokud je děj stejný, tak musím říct, ze me to zklamalo.

Puppet Master: The Littlest Reich (2018)

Prvni půlka mi přišla poměrně vtipná, ovšem pak se to přemění na spoustu bizarních gore scén, ktere rozhodne v předchozích dilech nebylo, to mi dost vadilo a zklamání dovršilo vytření si prdele mytologií, kdy z Toulona udělali ultimátního nácka a z loutek jednoznačně záporné postavy, což tak nebylo ani v prvnich dílech.

Jako za starejch časů (2012)

Až na pár momentů průměrný film s hereckými esy. Otevřený konec mel zřejmě připomínat jiny slavny film o banditech s jinými legendami v hlavnich rolich. A to tomu ještě vic ublížilo.