eXistenZ (1999)

S Cronenbergem nemám zatim moc zkušeností. Existenz je originální a viditelně zvládnutý jistou rukou. Jen ten konec byl zbytečně překombinovaný a to filmu hodně ubralo.

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Jsem si jistý, ze kdyby Michael Crichton viděl tenhle film, byl by rozhořčen z toho, co provedli jeho dílu. Pokud se chcete podívat kvůli Jeffu Goldblumovi, najdete si jiny film, tady neni ani pět minut. Ps. Děj je víceméně kopírka Ztraceného světa.

Karanténa (2008)

Až do objevení horního patra jsem se dobře bavil, posledních pět minut plný lekaček mi ten dojem kazil, tma a lekání, to neni pro mě.

Winona a démoni (2021) (TV film)

Dokument o jedné z nejnadanějších hereček své doby, která si skoro zničila kariéru jednou blbinou.

Gone in the Night (2022)

Počáteční hutná atmosféra a nejistota se brzy rozplynou, protože film začne vykládat karty na stůl zbytečně otevřeně a zbytečně rychle. Nakonec se dá celkem odhadnout, co by se zhruba mohlo dít a je to škoda. Závěrečný twist neni tak silný, jak tvůrci chtěli.

Darwinovy ceny (2006)

Námět dobrý, vystrachovaný hlavní hrdina taky, nápad s kameramanem ok, ale scénář a režie to úplně zabíjejí. Je to škoda, kdyby se toho chopil někdo zručný, mohla by to být pecka. Moc jsem nepochopil, že do toho šla tak skvělá herečka, jako Winona Ryder, která si role pečlivě vybírá.

Mimic (1997)

Celkem fajn počáteční nápad s geneticky modifikovaným hmyzem, který by pomohl v boji s vaznou nemocí. Ovšem dál uz to byl takový nejaky průměr, ktery se kolem začátku tisíciletí točil.

Moje sestra vlkodlak 2 (2004)

Jedu nějakou šňůru dvou hvězdiček, ale pokračování fajn jedničky me teda nevzalo. Uz zde neni ta odlehčenost, snahu o neco noveho oceňuji, ale neni to ono.

Měsíční past (1988)

Byl jsem připravený na béčko a dost jsem se těšil. Bohužel byl cely film nudný a dost směšný, taková imitace měsíční chůze by se dala nasimulovat zpomaleným záběrem, misto toho dělají herci, že maji problem s gravitací ovšem v plné rychlosti. Zlatý Obchoďák smrti.

Vládce temnot (1987)

Vládce temnot šel, bohužel, úplně mimo mě.