Doktor Flastr (1998)

Krásná idea, kterou se řídí, bohužel, velice málo lékařů. Avšak existují. Myslím, že Patchův příběh je silný, aby utáhl celý dvouhodinový film. Hlavně i díky Robinu Williamsovi, který dokáže vdechnout postavám skutečný rozměr. Konec byl trochu moc sentimentální, ale celý film mě hodně uchvátil, což se poslední dobou stane málokdy. Ps. Osud jeho přítelkyně mi do tváře vnesl i pár slz.

Doktor Hollywood (1991)

Film z americkýho venkova. Klasický schéma, kdy se chlap z velkoměsta ocitne v malý vesničce. Ale přesně tohle já mam rád.

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Časy se mění...když mi bylo pět, byla to kvalitní rošáda, dnes půjdu radši za pobavením do night klubu.

Doktor Martin (2015) (seriál)

Celkem slušný seriál, který inklinuje na úrovni 70%. Donutil hraje dobře a hodně toho na něm opravdu stojí.

Doktor Martin: Záhada v Beskydech (2018)

Film trpí svoji televizností. Neměl bych s tím problém, ale pokud je uváděn v kině, pak očekávám větší kvalitu. Většina postav ze seriálu se pouze mihne, aby se neřeklo a nemají téměř žádný význam. Největším mínusem je pak strážmistr Topinka, který funguje jako vedlejší postava seriálu, ale tady přebírá druhou hlavní roli, což je, samozřejmě, z důvodu, že se blíží jeho navazující seriál. Dost to zamrzí, protože ta role Donutilo i seděla, ovšem tímto směrem ne.

Doktor od jezera hrochů (2010)

Těžko říct, jak to nazvat, komedie to určitě není a herců, kteří umí skutečně hrát a nejsou to jen postavičky komerčního průmyslu je tu málo. Odvážim se říct, že snad jen Langmajer, kterej nezklame nikdy, ale něco málo se ve filmu dělo.

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Když vznikne pokračování nějakého filmu, většinou mívá klesající tendenci. Navíc, když jde o návrat po letech. Tady tomu je dokonce 39 let. Ale v tomto případě je tomu naopak. Doktor spánek jede hodně jiným směrem, ale jak dojde na propojení s prvním dílem, tak je to pecka. Zvlášť onen hotel je velice dobře do příběhu zapojený. Ewan je tradičně výborný a Rebecca Ferguson mu na protipólu zdařile sekunduje.

Doktor Strange (2016)

A hele, další marvelovka, šup tam tři hvězdy... Ale oproti Avengers a poslednímu Kapitánovi alespoň nápadité.

Doktor z hor (1992) (seriál) odpad!

To snad ne...německý a rakouský seriály by měli být zakázány