Život nikdy nekončí (2009)

Viděl jsem to na pomezí průměru a lepších 3*. Ale charisma a přesvědčivost hlavních rolí mi dokázala, že je to kvalitní drama za 4*.

Běžící muž (1987)

Film, který stejně jako knížka předběhl svou dobu tím, že prorokoval nadvládu reality show v programu a následně zdecimování lidských mozků k tomu, aby se nechali unášet zvěrstvem, které jim, ale vysoké orgány naservírují jako zábavu a povolené povyražení. Celkově bych dal za pět, protože si myslím, že jak Battle Royale, tak Hunger games mohli čerpat právě odsud, co mi, ale chybělo byla větší surovost, kterou by zřejmě kořist použila k tomu, aby přežila, následně, by tim vznikla pochmurnější atmosféra. Ovšem Arnie v nejlepší formě mi to vynahradil. Sázejte si na Sub zera, já sázím na lidského Terminátora. :-)

Asterix v Británii (1986)

Perfektní. Možná i nejlepší ze všech kreslounů :-).

Asterix a překvapení pro Cézara (1985)

Překvapení jsem si jako capart půjčoval od brátránka na originální vhs s oprejskanym obrázkem (viz. zdejší prostřední plakát) a tehdy to byl nejlepší film spolu s Batmanem, kterej jsem viděl.

Mach a Šebestová na prázdninách (1998) (seriál)

Tři hvězdy za průměrné pokračování, jedna za to, že jsem viděl celý seriál přímo na Barandově v ateliérech ještě před premiérou.